Kemana başlama yaşı?

Kemana başlama yaşı kaçtır? Ben 18 yaşındayım. Herkes bu yaştan sonra öğrenemezsin diyo. İnternettende araştırdım en geç 10 11 yaşında başlanmalı yazıyor. Keman çalan arkadaşlar varsa bikgi verebilirmi? Siz kaç yaşında başladınız?

0|0
33

En İyi Kız Görüşü

• Ben çok küçük yaşta başlamıştım. Sen de başlayabilirsin ama artık parmakların, duruşun oturduğu için biraz zorlanacaksın ve tabii ki bizler kadar mükemmel tutabilmek için bile (çalmayı geçtim) çok çok çalışman lazım. Tabii ki başlama demiyorum, başlayabilirsin ama iyi çalışamazsan aldığın kemana zamanına yazık olacaktır. Kararlı olmalısın yani bunun için, çünkü uzun bir süreç olacak senin için.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• Kemanın o kadar hassasiyet isteyen bir müzik aygıtı olduğunu bilmiyordum...

Benim tahminim, sadece bu yaşlarda zorlanırsın sadece, tabisi sabrının sınırı yoksa başlangıcı yapmaman için neden yok.

Hiç anlamam ki kemandan.

cut.

0|0
    0|0
  • İnsan kafaya takarsa herşeyi öğrenir , bunu gerçekten istersen neden öğrenemiyesin ki 18 yaşından sonra algıların kapanmıyo bence saçma olmuş , biraz daha fazla tekrar edersin öğrenirsin

0|0
    0|0
  • Ne alaka bu yasta ogrenemezsn kesinlikle 60 yasinda bile ogrenirsn yeter ki iste

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• keman harikadır kesinlikle başlamalısın

0|0
    0|0
    • Çok istiyorum ama öğrenebilirmiyim acaba bu yaştan sonra

• 5-6 yaşımda piyano eğitimi alıyordum. Kemana da 10 yaşında başladım sanırım. Bence daha erken başlaman iyi olurdu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...