TRT1'deki dizileri izleyenler varmı? Varsa Hangisi favoriniz?

Ben eskilerden Leyla ile mecnun vardı mesela çok beğendiğim.
Kızıl elma vardı oda bitti.
Şimdi Diriliş Ertuğrul var geçen hafta ilk bölümü vardı çok güzele benziyor. şu an 2. Bölümü'nü izliyorum;)

Dizinin konusu için; http://www.trt1.com.tr/dirilis-ertugrul/39014

Güncellemeler:
Seksenler, genelde izlerim çok Güzeldir.
Beni böyle sev, son zamanlar izleyemiyorum zaman yok o kadar;)
Avrupa Avrupa ; Buda güzel eskiden izliyordum.

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• Leyla ile Mecnun muhteşemdi onun dışında öyle düzenli olarak izlediğim bir şey yok bir ara zengin kız fakir oğlan eğlenceli ve komik geliyordu ama baydılar hep aynı konu.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• Seksenler :)

0|1
    0|0
  • Trt de ne ciksa izlerim. Leyla ile mecnun tek bir bolum atlamadan izledim. Dedigin gibi #dirilisertugrul harika bir dizi. Maneviyati var dizinin. Tuylerim diken diken oluyor bazi sahnelerde.

0|0
    0|0
  • Leyla ile Mecnun çok izlerdim. Şu sıralar Beni böyle sev izliyorum her ne kadar eskisi kadar izlemesemde..

0|0
    0|0
  • Seksenler

0|0
    0|0
  • zengin kız fakir oğlan
    Diriliş ''Ertuğrul''

0|0
    0|0
  • Beni boyle sev

0|0
    0|0
    • İlk başladığında hiç kaçırmadım bu aralar pek izleyemiyorum

• Zengin kız fakir oğlan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Diriliş iyidir babam filan izliyo şu an içerde arkadaşlarımda çok övdü ama şu an nerdeyse hiç tv izlemiyorum sadece futbol maçlarında bakıyorum ama favorim yinede Diriliş.

0|1
    0|0
  • Seksenler, Zengin kız fakir oğlan ve Selcuklu donemini anlatan bir hikaye Türklerin eski yapitlarindan ya en iyi dizi Trt ve Foxta bana gore bu iki kanalin dizilerini begeniyorum kiraz mevsimi ve Kocamin aileside sanirim foxtaydi guzel diziler sevimli ya :)

0|0
    0|0
  • Leyla ile Mecnun ekibi fevkaladenin fevkinde bir iş çıkardı ben onu bilir onu söylerim trt gezi olayları yüzünden bitirdi ya diziyi büyük hata yaptı

0|0
    0|0
  • Eet diriliş süper ama netten izlicem bitnce ;)

0|1
    0|0
  • 7 numara ve ayrılsak da beraberizi çok izlerdim şimdi ayrılsak da beraberiz trt de çekilmeye kalksa boşanmış karı koca aynı evde kalamaz genel aile yapısına uygun değil diye iptal edilirdi.

0|0
    0|0
  • izlemyiyorum

0|0
    0|0
  • Diriliş Ertuğrul güzele benziyor aslında

0|0
    0|0
  • diriliş süper

0|0
    0|0
Yükleniyor...