Kitap Tavsiyesi -_-?

Kitap okumayı çok seviyorum ancak ne okumalıyım şu sıralar bilmiyorum.
Sizin okuduğunuz ya da daha önceden okumuş olup tavsiye edebileceğiniz kitaplar var mı?

Tür olarak polisiye tarzı ya da romantik tarzı kitapları severim ancak her türü okuyabilirim. Lütfen dikkate alıp cevaplarsanız sevinirim..

Güncellemeler:
Yazmayı unutmuşm psikoloji tarzındakileride severim..

Teşekkürler tavsiyelerinizi not ediyorum tek tekk..

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• Okumadıysan söyleyeyim, geçenlerde bitirdiğim kitaplar :))
    -Suç ve Ceza-Dostoyevski (Büyük ihtimalle bunu okumuşsundur ama okumadıysan seversin, Raskolnikov-adamım-hiç unutmayacağım onu)
    -Şeker Portakalı-José Mauro de Vasconcelos (Bir çocuğun neler yapabileceğini gösterir, gerçekten etkilendim.)
    -Su-Uyumsuz Defne Kaman'ın Maceraları-Buket Uzuner (Güzeldir, Şamanlıkla ilgili biraz ama sarar :) )
    -Olasılıksız-Adam Fawer (Ayrıca Empati'yi de oku)
    -Od-İskender Pala (tüm kitapları)
    -Ayrıca şiddetle tavsiye ederim J. R. R Tolkien'in Yüzüklerin Efendisi üçlemesini, Hobbit'i, Silmarillion'u, Hurin'in Çocukları'nı ve Bitmemiş Öyküler'i oku...

Eğer okumadığın varsa içlerinden, seç beğen al =).. Hepsi harika kitaplar..

Onun haricinde önereceğim
    Kuyucaklı Yusuf-Sabahattin Ali
    Başka başka başka...
    Küçük Ağa okumuştum bir ara biraz sıkıcı, detaycı ama sonu çok hüzünlüydü, İstanbullu Hoca'yı da unutmayacağım :((( Tağrık Buğra'dan
    Amin Moolouf'un kitapları
    Dan brown'nun kitapları
    Ya bir çok kitap var işte seç beğen al :D :D:

1|0
    0|0
    • Önerdiklerinin çoğunu okudum ancak okumadıklarıma bakıcam hemen teşekkürler

• Ayrıca hiç alışık olmadığım bir kategoriden bir kitap daha okuyorum şu an. Eğer okumadıysan tavsiye ederim, Maeve Binchy'nin Bir dilek tut benim için, güzel bir kitaba benziyor, daha bitirmedim. Aşk romanı tarzında, güzel gidiyor şimdilik :)).

• Not ettim.. Teşekkürler..

Erkekler Ne Diyor 16

• bana prensen deme ! kitabı var romantik aşk ve 25 TL ücreti bende var da ben 40 sayfa okudum bidaha okumadım güzel ama

1|0
    0|0
  • metal firtina
    metal firtina 2 kayıp naas

1|1
    0|0
  • Esas Duruşta cinayet- İsmail saymaz

1|0
    0|0
  • Max Barry den İroni
    Adam Fawer dan Olasılıksız
    oku bunları bacım

1|0
    0|0
  • İstanbul Hatırası-Ahmet Ümit

1|0
    0|0
  • Çoban, şizofren ve psikiyatrist öneririm sanırım yazarı wulf dorn

1|0
    0|0
  • herkese tavsiye ediyorum ceyda kılınç çilekteki nefret.. herkes okumalı tam senin istediğin gibi..

1|0
    0|0
  • İntibah, Yaralı kurt, Asteğmen, Suç ve Ceza

1|0
    0|0
    • Teşekkürler..

• Romantik severim dedim ancak illa romantik olsun istemiyorum oraya farklı türler olursada okurum diye belirttim.. Teşekkürler..

• Ben bir çok kitap okudum ama en cokda beğendiğim asteğmendi unutamıyorum kitabı gerçek yaşanmış bir olay

• Abim deniz tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • İskender pala efsane mihmindar. Empati on numara kitaplardır

1|0
    0|0
  • ahmet umit elif şafak

1|0
    0|0
  • Zar Adam Serisi Şiddetle Tavsiyemdir.

1|0
    0|0
  • stephen king

1|0
    0|0
  • İncarceron çok güzel bir kitap öneririm

1|0
    0|0
  • 5 dakika olmadı daha bu soru sorulalı hangi birinize ne önerelim bizde şaşırdık.

1|0
    0|0
  • @tesbihinimamesi arkadasa yardimci olalim ciko :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• boleyn kızı

1|0
    0|0
  • Mavi saçlı kız Burçak Çerezcioğlu

1|0
    0|0
  • eğer Ahmet Ümit tarzı seviyorsan onun tüm kitaplarını okuyabilirsin ben Sinekli bakkalı da çok beğenerek okumuştum

1|0
    0|0
  • harry potter serisini okuduktan sonra bundan daha güzel kitap olamaz diye bunalıma girmiş ve bir ay kitap okuyamamıştım

0|0
    0|0
  • vampir akademisi serisi

1|0
    0|0
Yükleniyor...