Oryantal yapmayı kimler biliyor?

amatör ya da profesyonel...kimler oryantal yapmayı biliyor ya da kimler öğrenmek istiyor? Bence son derece hoş bi dans türü

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Çok olmasa da her bayan oryantal bilir :)

0|0
    0|0
    • di mi kadınsı bi dans sonuçta, her kadının içinde biraz vardır :)

• biraz biraz, ama iyi dans ederim doğrusu.. ;) ama sadece sevgilime filan, herkese yapmayı sevmem.

zaten oryantal, kökeninde doğanın dansıdır derler.

osmanlıda da, cariyeler padişahları 'heyecanlandırmak' için oryantal yaparmış :)

0|0
    0|0
  • amatör olarak hoşuma gidiyor ama bazı figürleri kursa gidip geliştirmek istiyorm :)

0|0
    0|0
  • Kendi çapımızda:)

0|0
    0|0
  • bi ara kursuna gitmiştim az çok biliyorum, oryantal iyidir iyi :D

0|0
    0|0
    • neden kursuna gitme ihtiyacı duydun?

• onu damı sorguluyosun yuh afedersin ya :D sen hiç hobi olarak veya canının istediği için bişey yapmadın herhalde

• e yani, uğraş olsun vakit geçsin diye :D

• çok severm kapı gcrtısına oynuyorum kalçalar tak tak :D

0|0
    0|0
  • Biliyorum hemde profesyonel:)Ama niyeyse sadece sevgilime karsi ya da onunla birlikte dans etmek hosuma gidiyor.

0|0
    0|0
    • erkeklere çekici gelen bi dans, o yüzden sadece o'na oynuyosundur :)

• allah muhabbetinizi arttırsın ne diyim

• Eyvallah:)

Erkekler Ne Diyor 4

• Erkek için değil ben kafkasa merak sardm bakalım yurt dışına çıkmak için yoksa uğraşamam o kadar işin arasında :/

0|0
    0|0
  • burda var baya oryantal yapann zaten .d

0|0
    0|0
  • Erkek adam oryantal yapmaz.Yakışmaz..

0|0
    0|0
    • ben soruyu kızlara sordum zaten, sen niye üstüne alındınki acaba

• Tahmin edecek akıl oldugunu düşünemedim

• neyse brandocum sana bu kadar zaman ayırmak yeter, hadi güle güle

• Sanırım bazı arkadaşla çok fazla Muhteşem Yüzyıl izlemişler. Osmanlıda cariyelerin padişahlar karşısında oryantal falan yaptığı yoktur ! Tarihi o iğrenç diziden değil, araştırarak öğrenin !

0|0
    0|0
    • cariyeler padişaha oryantal yapar mıydı bilmiyorum ama dizi fena diil aslında, neden iğrenç dediğini anlayamadım. bi de düşününce...cariyelerin oryantal yapıyo olması ihtimali var bence, daha başka bi sürü şey de yapıyolarmış biliyosun, nerde kaldı oryantal yapmak

• Filmi, gerçek dışı aktardığı için iğrenç dedim. Yoksa sade bir film olarak belki güzel olabilir. Ayrıca, Osmanlı Tarihini iyice araştırmalısın. Öyle 2 saatlik saçma sapan bi diziden tarihe hüküm vermek ahlaksızlık ve haksızlıktır !

Yükleniyor...