Zorunuza giden davranışlar nelerdir arkadaşlar?

Bazı insanların size karşı olan bir takım tavırları sizi çileden çıkarmaya yeter. Çileden çıkmakla kalmaz, onlar yüzünden içten içe kendinizi sorgulamaya başlarsınız. Peki en çok zorunuza giden hangisi olur?

0|0
19|20

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanların birbirlerinin inancına görüşüne saygı göstermemesi o görüşü aşağılayıp dalga geçmesi beni ziyadesiyle çileden çıkarıyor.insan olabilmek artık sanat haline gelmiş

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Duygulara saplanan ve incecik igneye sinirolurum

1|0
    0|0
  • bazı insanlar benim için sadece insansa iki eli iki ayağı gözleri varsa sadece bundan ibaretse ...önemsemez sıkmam canımı.. ama o insan arkadaşımsa ve bana haksız veya haklı yere tavır yapıyorsa o iki çift güzel gözüyle. haklıda haksızda olsam açıklama yapar ikna etmeye çalışırım. sıkmam onun canını. ama tavır uzarsa ben kısalırım her konuda bunu bilmeli. eşyamı kullanırsa hadi oda olabilir.yanlış yerde yanlış espri yapmıştır bende bozulmuşumdur hadi arkadaştır çekilir . ama bana akıl verip benimle konuştuklarınıda başkalarıyla paylaşırsa benim düşüncelerime ve bana saygısı yoksa ve bunu umursamazsa aramızda sırlarımız yoksa tüm verdiğim örneklerde sabırlıyken burada anında bitiririm vede umurumda olmaz o arkadaşım dediğim

1|0
    0|0
  • sürekli kendini öven kazandığı paraları anlatan şunu alıcam bunu aldım diyen vasıfsız insanlar beni delirtiyo..

1|0
    0|0
  • dürüstlüğünü kullanana iyilik yaptığında karşılığını kazık olarak verene sinir olmam gebertesim gelir :D yani teşkkr beklemem ama bari yüzüme tükürür gibi iyiliği kullanmaya kalkma deel mi yani :D

1|0
    0|0
  • Benim söylediklerimi tersinden anlayip beni elestiren ler

0|0
    0|0
  • arkamdan konusulması yüzüme iyi gözükmesi.

1|0
    0|0
  • haberim olmadan benim eşyamın kullanılması... deli olurum

1|0
    0|0
  • Çorum gibi bir şehirdeysen her türlü olaya karşı sinirlenirsin. İnsanların Cehaleti kadar zoruma giden başka birşey olmamıştır.

0|0
    0|0
  • ihanet

1|0
    0|0
  • karşımdakinin özellikle yeni tanıstıklarım için kendini dünyanın en zeki insanı sanıp seni salak yerine kör cahil yerine koyarda cok bilmişce konusur ya o beni deli ediyor işte

0|1
    0|0
  • yakın arkadfaslarımın kız arkadasımla benden daha samimi olması ve konusması. şahsi zoruma giden

diğerlerinde ise attalaso a aynen katılıyorum

0|0
    0|0
  • bilmiyorumki pek gocunamıyorum haksızlık olabilir belki

0|0
    0|0
  • Zoruma gidiyor böyle yaşamak

0|0
    0|0
  • yalnız değilsin

0|0
    0|0
  • İyi niyetimin suiistimal edilmesi. Kullanılmam..

0|0
    0|0
  • arkamdan konuşulması

0|0
    0|0
  • eleştirilmek çok aşırı zoruma gider bide yanlış anlaşılma beni sinir küpü yapar

0|0
    0|0
  • Yemine gerek görmeyecek kadar sözlerine sadık ol.. Bir arkadastan bunu isterim ve beklerim...

0|0
    0|0
  • anlatırken dinlenmemek

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• gereksiz yalan söyleyip yalani ortaya cikincada öyle birseyin asla gerceklesmedigini söyleyip ''sen hayal görmüssün'' diye iddia eden kisilikler vardir, hani biraz daha zorlasalar kendilerini ciddi ciddi akil sagliginizdan süphe duyup ''sizofrenimiyim acaba ben'' sorusunu kendinize sordurtmayi basaracaklardir.

bu tür sahsiyetler karsisinda cileden cikmayi birak insanliktan cikarim (:

1|0
    0|0
  • hayatıma burnunu sokanlar ve adıma karar alanlardan.

1|0
    0|0
  • gırdıgım bı ortamda hakkımda laf edılmesı yanı havalı vs gıbı onyargı yapılmasından rahatsız olurum ama kendımı sorgulamaya varmadan dırekt delırıyorum yanı sataşıyorum bırde ınsanların kusurlarıyla alay edenler

1|0
    0|0
  • sürekli zoruma giden bir şey olmadığından ve sürekli olmayan bir şeyi önemli kabul etmediğimden, yok saydığımdan dolayı zoruma giden bir şey yok.

1|0
    0|0
  • Benim söylediklerimi tersinden anlayip beni elestiriyorsa yada benim fikirlerime saygi duymuyorsa bu beni cok sinirlendirir. Ayrica bana karsi ukala tavirlari olursa yada kücümseyen sözler kullanirsa o kisi benim icin ölmüstür artik.

1|0
    0|0
  • Nedenini bilmediğim tripler.

1|0
    0|0
  • Gururumla oynanılması ve göz göre göre enayi yerine koyulmam zoruma gider :)

1|0
    0|0
  • baskı baskı baskı

1|0
    0|0
  • Karşılıksız değer verdiğimi anlamak.yani yürürken duvara çarpmak gibi ya da uçarken yere düşmek gibi benim için

0|0
    0|0
  • Kendi toplumda zeki akilli gibi gosteren gerizekalilardan haz etmiyorum..

0|0
    0|0
  • Bazen 'Beyaz Yakalı Köle' muamelesi görmek canımı sıkıyor...

0|0
    0|0
  • en çok zoruma giden karşıdaki beyinsize kendini anlatamamak.yanlış anlaşılmak ve lafını tam söyletmemesi karsıdsakinin.çünkü o biliyo herşeyi.sen ne anlatıyosan

0|0
    0|0
  • umursamaz tavırlar

0|0
    0|0
  • araya giren soğukluk

0|0
    0|0
  • Önyargılar zoruma gider.

0|0
    0|0
  • hadini aşıp saygısızlık edilmesi

0|0
    0|0
  • Eğitimsizlik gerisi zoruma gitse ne yazar herşeyin başı o.

0|0
    0|0
  • Kıymet bilinmemesi, nankörlük.

0|1
    1|0
  • Israrla gerçeğin kabul edilmemesi beni çıldırttır, yani yok sayılmaz.

Mesela geçmişte birisi birşey yapmıştır ve yara alırsınız ve ısrarla hayır yapmadım der. Ve herşeyi kafanızda yarattığınızı iddia eder. Halbuki hala yapılanların acısını çekmektesinizdir. Evet deliriyorum ben böyle olunca

2|0
    0|0
Yükleniyor...