Dans etmeyi sever misiniz? Hangi müziklerle dans edersiniz? Dans eden erkekleri beğenir misiniz?

Ben dans etmeye çok sonraları alıştım. Lise yıllarında arkadaş partilerinde, bir yerlere gittiğimizde falan dans etmeye çekinirdim. Ne zaman ki Deli Selim'in müziğiyle tanıştım, ondan sonrası tam bir yükseliş hikayesi. Orda burda ilk önce ben dans etmeye başladım. Deli Selim sağolsun. Şimdi artık neredeyse her müzikle dans edebiliyorum.

Bugün bir video gördüm facebook'ta ve yine depreşti dans isteğim.

Çocuk bakmak zor tabii bunun için dans bile ettiriyorlar küçük şeytanlar.

link

Siz dans eder misiniz? Hangi müziklerle dans edersiniz?

Dans eden bir erkek sizin için çekici midir?

0|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

• ben oryantal dansını çok seviyorum arabic müzikler eşliğinde oynamak şööööyyyle 2 döktürmek çok iyi geliyo bana açıkçası :) dans eden erkekler iyidir tabi ama hangi tür dans olduğu önemli.benimle dans edermisindeki gibi danslar eden erkekler çok çekici ama apaçi dansı tekno falan cıkkk :)

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Benim içimden dans etmek gelsin yeterki en ağır şarkıda bile dans ederim.Ama bizbizeyken.Yabancı insanların bulunduğu ortamlarda ağır takılırım biraz.En fazla halay çekerim onda da kıvırma olmadığı için.Onun dışında dans eden erkekten de hoşlanmıyorum.Erkeğin biraz ağır ve ciddi olanı makbul benim için.

0|1
    1|0
  • R&B veya pop müzik eşliğinde dans etmeyi severim. Ama beceremem. Bu yüzden benim yaptığım dans değil şebeklik oluyor.

Dans eden erkekleri beğenirim.

0|1
    0|0
  • bu adamı show haberde izledim bugün:) ne güldüm ya..amcanın içine apaçi kaçmış:))

neyse ben dans etmeye bayılırım dans eden erkekler de gayet çekici bence..en azından köşesinde kasıntı kalmaktan iyidir.

1|1
    0|0
  • çok severim her türlü dansı yapabilirm ama öyle bir ortamım yok maalesef hiç sıkılmadan saatlerce dans edebilirim.

0|0
    0|0
  • dans edenlere çok büyük hayranlığım vardır keşke bende profosyonel dansçı olsam derim hep dans ediyorum ve çok seviyorum yabancı şarkılarda dans ederim

1|0
    0|0
  • cluba gittiğimiz zaman put gibi durmak saçma oluyor genelde dans ediyorum. ama ben dansta hep bi çekicilik aradığım için o tür yerlerde alkolün de etkisiyle bi striptizci havasında dans ettiğimi düşünmüyor değilim :)

1|0
    0|0
  • Salsa'ya başlıyorum bu sonbaharda.

0|1
    0|0
  • dans edemiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• çok yapmak isteyipte yapamadığım şeylerden biri budur (çok güzel soru çıkar burdan:)

eller biyere kollar biyere vücut biyere gider :)) bir türlü senkronu yakalayamıyorum.

o yüzden bi eğlence mekanına gidildiğinde ortamdaki en cool adam ben oluyorum ama kimse bilmiyorki bu adam dans edemediğinden orda köşede ağır abi takılıo :))

Allah vermeyince olmuyo işte

1|1
    0|0
  • 22 yildir profesyonel anlamda dans ediyorum. su anki meslegim de bu zaten. :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...