Murat Göğebakanı unutmadım unutamıycam galiba benim gibii takanlar var mı :(?

Evet arkadaşlar herkesin bildiği üzere Murat Göğebakını yaklaşık 4-5 ay önce kaybettik öncelikle ona bir fatiha okuyalım ölmeden önce şarkılarını az dinlerdim ay yüzlümü çok severdim annemde çok seviyodu zaten öldüğü gün kadın resmen iş yerinde üngür hüngür ağlamış bende öldüğünü duyduğum gün inanamadım sonra birsürü haberler çıkınca bende girdim ağlama krizine sonra bende daha çok şarkılarını dinlemeye başladım az önce ayyüzlüm parçasını dinledim ve gene sonuç :( hüngür hüngür ağlamak oldu onun ölümünden sonra ölüm kavramı hiç aklımdan çıkmıyor resmen sabah ölümle ilgili düşüncelere çok dalıyorum ne kadar onu görememiş olsamda murat abimi çok özlüyorum keşke ölmeseydi daha gençti yapacak çok şarkıları vardı :(((

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Peki neden bu kadar etkilendin sadece şarkıları mı?

0|0
    0|0
    • evet ve durumundan çok hastaydı canım abim 5 sene uğraştı o illetle üstüne birde eşi aldattı soydu adamcağızı çok üzülüyorum aklıma geldikçe şarkıları çok anlamlı ve sesi mükemmel

• Hiç dinlemezdim ama iyi sesi vardı allah rahmet etsin, senindeallah yyardımcın olsun :) ama bu kadar bağlanmaman lazımdı sonuçta tanımadığın biri

Erkekler Ne Diyor 1

• Allah rahmet eylesin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Allah rahmet eylesin deyip geçiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...