Recep İvedik'in kaçıncı filmini daha çok beğendiniz ?

cı Evet bu soru patladı gitti gibi geliyor bana yA size alkış seslerini şimdiden duyabiliyorum oylar başlasın yağmur gibi yağsın

• Recep İvedik 1
    47% (14)72% (13)56% (27)Oy Ver
  • Recep İvedik 2
    27% (8)11% (2)21% (10)Oy Ver
  • Recep İvedik 3
    26% (8)17% (3)23% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
13|9

En İyi Erkek Görüşü

• 1 in üstüne yok.

Karaambar kamyoncular derneği mi desek,

Biz birbirimizi biliriz, kimse sen ben gibi değil... ile başlayan ...vitezin topuzunu **tüne sokarımla biten kamyoncu şakası mı desek...

Salih abiiüüüü, bağa bi yolluh yaaap mı desek...

Ne desek...

3|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Hiç birini beğenmiyorum.Halkımızın nelere güldüğünü ortaya çıkarmış bir film olsa da cıks bende gideri yok.

1|1
    1|0
  • 3

0|0
    0|0
  • Recep İvedik 1 .

0|0
    0|0
    • çiçek tabi ya bizle konuşurken küçük bir çocuktun kendi resminikoymamıştın şimdi ise ilişkin başlamış .Hey gidi çiçek hey şimdi güzel kalbinle hep öyle kal kanka belki beni bir gün hatırlasın iyi bayramlar

• eskilerden bir dosttum ben bb

• :D tamam bb.

• 4

0|2
    1|0
  • Hepsine hatta direkt recebe bayılıyorum ben yaa :D Ama 3 daha küfürsüz hareketlerle konuyla güldüren bi filmdir. 1 ve 2 sadece küfür üzerine kuruluydu onun için 3. 4 çıksa da 4ü beğensek artıııık

0|0
    0|0
  • Recep İvedik 2

0|0
    0|0
  • D Hiçbiri

0|1
    0|0
  • HICBIRISI

0|0
    0|0
  • 3

0|0
    0|0
  • hic birini izlemedim

0|0
    0|0
  • bence 1 şahaneydi. :)

0|0
    0|0
    • yarın 20 yaşıma gireceğim ilk film 8.'inci sınıfı bitirip liseye geçtiğimde çıkmıştı :D moralim bozuldu ama 1.'inci muhteşemdi ezgiciğim :)

• evet 1 çok güzeldi :)

• 2 erkek 3 kız gitmiştik sinemaya aslında korku filmine girecektik.Ama herkes 18 gösteriyordu yaklaşık benimde boyum kısaydı o zaman kız niye almıyorsunuz dedi şu çocuk göstermiyor dedi 18 :D gelen kızlarda arkadaşın kuzeni ve 2 arkadaşıydı arkadaş Almanyadan geldiği için uzundu kızda uzundu diğerleri de uzundu ondan sonra yemin ettim şahan gökbakara asker selamı verip boyum uzun olacak dedim 1.80. oldum çok şükür ahaha

• Bir.

0|0
    0|0
    • rockçıların yanına gittiği sahne çok güzel

• Kamyon ...sı vardı hatırlamıyorum şimdi kamyoncular kulübü müydü öyle bi'şeydi o komikti işte:D

• :D aynen aynen posterleri görüyor ya komedi kurufasulye bedava falan

• Rİ > 2 >> 1

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 1 dedm diğerlerinde sıkıcı çok yer vardı ztn şahanda bunu farketti çekmio artık :/

0|0
    0|0
  • hiçbiriiiii

0|0
    0|0
  • 3 hocam halen bile izliyorum o derece :)) özellikle dizüstü alma sahnesi :D

0|0
    0|0
  • Hepsi güzeldi ama mizah anlayışı biraz düşük.

0|0
    0|0
  • İlk filmin en azından elle tutulur bir hikayesi vardı..

0|0
    0|0
    • diğerleri de güzeldi de ilki gönülde ayrıdır.Reis bu arada o maymunu bir yerden çıkaracağım ama nese uğraşamam

• küfüre gülen bi millet olduk çıktık :/

0|0
    1|0
  • hepsi birbirinden beterdi...

0|0
    1|0
    • aferin oğlum bak orda ne yazıyor hangisi daha iyiydi inadın yorum olsun diye yorum yazma gece gece deli etme

• 1...

0|0
    0|0
Yükleniyor...