Bugün Hobbit vizyona giriyor gidecek olan var mı?

Hobbit 5 ordular savasi bugun vizyona giriyor kimler gidicek?

Güncellemeler:
Arkadaslar mükemmeldi hatta bence kralin donusunden iyiydi seviyosaniz vakit kaybetmeden gidin bence

0|0
27|51

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 26

Erkekler Ne Diyor 51

• Gittim, izledim..
    Kitabını okudum daha onceden.. Yalnız bu beş ordu kitaptan daha fazla ıyı kurgulanmış. Peter Jackson yine enfes bir tat katmıs. Riski almış ve yıne Yüzüklerın efendısı serısının hakkını kitaptan daha ıyı vermiş Beş ordunun savaşında..

Thorın'in bakışlarını ve Dain'in çelik kasklı orklara kafa atışını unutmam..
    Smaug bir güç dengesiymiş aslında, bu ölümünden sonra mistik bir hava katarak dağaltı hazınesinden pay almak ısteyen elflerın, ve tüm ınsan cücelerin yok etmek ısteyen bir ork ırkı..

Geçişler hızlıydı filmde, ama tadını aldım.. Eski karakterler aradan 12 yıl geçmesine rağmen hala taş gibi oyunculuk sergilemişler. Legolas ve Tauriel , Kili arasındakı aşk üçgenide duygusaldı. Fili, kili ve Thorın ın ölümlerı dramatık bir sondu gerçekten. Balinin pamuksu sakallarını seveyım.. asdfg

.. ve 15 yıllık serüvenin sonu olması, ayrıca bir burukluk yarattı bende.
    Umarım bir Silmarillon üçlemesi de gelir..

Orta Dünya gerçekten müthiş bir lisan'a sahip..
    .. savaş düzeni konusunda elflerin ınanılmaz bir görüntü ziyafetide sunması cabası.

Sauron'un Mordor surlarına nasıl itildiğinide anlıyabılırız bu filmde.. Kitapta yok çünki.
    Yüzüklerın efendısı once çekılmıs olasa , gideceklerın şunu iyi bilmesi lazım ki bu Hobbıt üçlemesi bir giriş niteliği taşıyor Yüzüklerın Efendısı serısıne..

0|0
    0|0
    • Silmarilllon uclemesinin sinyalleri verildi çünkü flim geriye dogru gidiyor :) 4 yil sonra muhtamelen silmarilon serisi baslicak smdiden heyecan basti yf

• Arkadaşları ayartamadım ben 2 yi izlemedim daha diyenler var ben 1 senedir bekliyorum bu günü :)
    giderim bakalım daha çok var

0|0
    0|0
  • Oncekiler gibi hayal kirikligi degilse , hd si cikinca torrenttrn indirip izlerim.. ama sinemada para verilecrk bir seri degil bence..

0|0
    0|0
  • Nete düşsün de kalabalıkla izlemekten hoşlanmam

0|0
    0|0
  • nete düsmesini bekleyecem ben:)

0|0
    0|0
  • Bu cumartesi gidicem. Bu arada film hakkinda spoiler vermeden ozelden konusabiliriz. hastasi olsamda orta dunyanin ilk iki film o kadar tatmin etmemiati

0|0
    0|0
  • kız kardeşimle gitcez bugün :)

0|0
    0|0
  • bugün gidecektik ama hepsi dublajlıymış vaz geçtik o yüzden :(

nete alt yazılısının düşmesini beklicem mecburen

0|0
    0|0
  • Gitmiyorum, bundan sonra da gitmeyi düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • gıtmeyı dusunuyoruz ekipcek

0|0
    0|0
  • Gittim ve de Hobbit 2 daha iyiydi bence seri de.. Yuzuklerın Efendisi efsane her bölümü Hobbitten üstün bana göre

0|0
    0|0
  • Çok gereksiz bir film.

0|0
    0|0
  • Beni saymayın :/

0|0
    0|0
  • kesinlikle gidicem

0|0
    0|0
  • Yüzüklerin efendisi serisi hayranı olarak her filmini sinemada 3er kez izledim bunu da 3 kez izlicem henüz izlemedim haftasınu hobbit ekibimizle startı veriyoruz :)

0|0
    0|0
  • Ben gittim, açıkçası beklentimin aşağısında geçti. Görsel efektler ve savaş sahneleri muazzamdı ama 1 ve 2 kadar da tat vermedi. Sırf 3. Filmi çekmek için yapmışlar.
    10 üzerinden 7 verdim.

0|0
    0|0
  • gittim ve beğendim evet güzeldi

0|0
    0|0
  • Gidicem kısa zamanda inşallah.

0|0
    0|0
  • Benimle gidecek olan varsa giderim

0|0
    0|0
  • Ben Kanyonda izliycem bir sorun cikmazsa.

0|0
    0|0
  • Gittim bile cücenin Kardeşinin repliklerine bittim ve savaş sahneleri çok iyidi

0|0
    0|0
  • bugün değil de haftasonu giderim.

0|0
    0|0
  • Oho gittim tabiki kankaa

0|0
    0|0
  • gitmeyi düşünüyorum :D

0|0
    0|0
  • Cuma gününü iple çekiyorum. Arkadaşlarla gidiyoruz.

0|0
    0|0
  • gidecegim kaçarmı bugun :D

0|0
    0|0
  • Ben haftaya hafta sonu gidicem sınavlarım bitsin

0|0
    0|0
  • "Arkadaslar mükemmeldi hatta bence kralin donusunden iyiydi seviyosaniz vakit kaybetmeden gidin bence" Sen hangi filmi izledin :)) Genelde zevk işidir derim karışmam ama çocuk değilsen zerre kadar yanına yaklaşamayacağını da bilirsin..

0|0
    0|0
  • Ben gitmeyi düşünüyorum arkadaşımla. Bugün Yıldızlararası filmine gideceğim.

0|0
    0|0
  • Filmler bildiğim kadarıyla cuma günleri vizyona girer, bunun ayrıcalığı mı varmış?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    21
Yükleniyor...