Şarkı Sözlerimi Nasıl Değerlendirmeliyim?

Merhaba,

Başlıkta belirttiğim gibi bu soruya tecrübeli veya bilgili arkadaşlardan bir yanıt bekliyorum. Uzun yıllardır kendi çapımda birşeyler karalar dururum hatta 2-3 ay önce bir şiir kitabı çıkarıp birçok güzel şarkı sözünü şiir kitabının içinde heba ettim. İlk aşamada yani şimdilik hiçbir maddi beklentim yok, sadece ziyan olmasınlar istiyorum. Açıkçası 1 tl almasam bile birilerinin benim yazdığım sözleri okuması dinlemesi çok hoşuma gitmiş olacak olay biraz maneviyata dayanıyor. Demo yapmaktan veya notadan besteden anlamam, enstrümanla işim olmaz, sadece kulaktan veya herhangi bir melodinin üzerine, konuya şarkı sözünü yazar geçerim. Menajerler bu gibi şeyleri pek sallamıyorlar acaba buradan güzel öneri çıkar mı?

Şimdiden teşekkürler arkadaşlar.

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Video yap youtube a koy

0|0
    0|0
    • 1-2 tane var ama önemsiz. Sesim daha iyi olsa veya klip felan çekmeyi becerebilsem birde yayacak çevrem olsa bir ihtimal ama o iş maalesef yaş :s

• Guzel ve ayni zamanda sesi guzel bir kiza soylet daha cok patlar video.

• Bu fena fikir değil ama kim arayıp bulacak sağlam bir sosyal medya çevresi gerekmiyor mu böyle işler için yani video yu yaymak gibi.

Erkekler Ne Diyor 1

• Amatör şarkıcılara vererek değerlendir bir

0|0
    0|0
    • Kimi şarkı sözleri var iddaa ediyorum amatörü profesyonel yapar ama hangi amatör şarkıcı ve nasıl vereceğim artık amatörlerin bile menajerleri var, işin içine aracı girince olmuyor, menajerler sadece kendi işlerine bakıyorlar.

• Baktım tutuyor araya menajer felan sokmam çok sinir oluyorum şu menajer olayına yeter ki tutsun valla :)) Bire bir iletişim kurulabilecek amatörleri de youtube dan mı bulacağım, albüm çıkarmış amatör olmaz zaten değil mi olay burada kopuyor albümü olan herkesin menajeri var. s

• Valla o işlerden pek anlamam :)

Yükleniyor...