Ya nedir sizin amacınız?

Eric Clapton,Jimi Hendrix B.B. King falan hiç bilmezsiniz.Aşk meşk olaylarına yüzlerce yorum yaparsınız.Popçulara ve amerikan özentisi autotune bağımlılarına sanatçı dersiniz. Sanatla ilgili bi şey paylaşıp yorum bekleyince de bir tane yorum gelmez.sonra hepiniz çağdaş,medeni kesiliyorsunuz.Zavallı ergenler!

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Leave Britney alone!

Sakin ol şampiyon. Hepsinin bir yeri var.Iyi ki burada adları pek geçmiyor.Adamlar evrensel muzik yapsınlar sonra ks diye bir sitede en guzel aşk şarkıları başlığına alet olsunlar.bu günlerin geleceğini bilseler müziğe başlamadan bırakırlardi.

0|1
    0|0
    • "en guzel aşk şarkıları başlığına alet olsunlar." ben katmadım katanı bilmem.Ben kültür veya diğer başlığı altında paylaşıyorum.Sadece aşk sitesi olsaydı burası o başlıklar olmazdı bence

• İşte bu noktada sitenin vizyonunu sorgulamak lazım.Site,sorulan sorulara cevap bulunan,aklımıza takilan konuların aydınlatıldigi bir yer mi?Yoksa sorulan soruların ve verilen cevapların sadece rahatlamak ve kafa dağıtmak için kullanıldığı bir platform mu?

Siteye olduğundan fazlasını yüklemeye gerek yok.Tavsiyem bu siteyi beyni boşaltmak,beyni yıkayıp tertemiz hale getirmek için bir araç olarak gör.Fazlasını bulunca mutlu olacaksın

• fikirlerine katılıyorum

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• Beni ilgilendirmiyor bu soru.

0|0
    0|1
    • o zaman yorumun da beni ilgilendirmez ;)

• dostum*

• önemli değil:)

• İnsafsız bu dediklerin gerçek olamaz hayır inanmak istemiyorum hayıııır.

0|0
    0|1
  • Vur kırbacı şak şak inlesin haciii :))

0|0
    0|1
Yükleniyor...