Karadedeleri i̇zleyenler?

Arkadaşlar Karadedeleri izleyen var mi aranızda , yorumlarınızı merak ediyorum

Güncellemeler:
Karadedeler
👽👽👽👽👽👽👽👽👽

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Karadedeler diye bir film var, gerçeklerde yola çıkarak kurgulanmış, bir de karadedeler olayının gerçek görüntülerden oluşan belgeseli var. hangisini izledin bilmiyorum ama ben tırsarım öyle şeylerden pek sevmem izlemeyi. eski sevgilimle izlerdik böyle şeyler ama o zaman karadedeler yoktu internette.

0|0
    0|0
  • Görüntüler gerçek dendi. O başroldeki oyuncu bir daha başka filmde oynadı mı gören var mı bilmiyorum. Karadede falan da görünmedi zaten. Koca köye yalan mı söylettiler. Şahsen dedem öyle yalan bir filmde oynasaydı reddederdim. Gerçekse görüntüler o zaman çok ilginç olur.

0|0
    0|0
    • Hakkıyı gördün değil mi İnternet'e şimdi de saim karakale yaz aynılar baksana

• izledim beğenmedim o olayın yaşandığı yere gitmeyi düşünüyorum gidelim beraber yerinde inceleyelim olayı :)

0|0
    0|0
  • Bende izledm en sonunda kamerayı alan çocuğn içine giriyo çocuk ailesini pompalı tüfekle öldürüyo sonra duvara kanla arapça bişeylr yazp kendi de orda ölüyo :)

0|0
    0|0
  • İzledim, eğer o adam gerçekten kendi kamerasıyla çektiyse o görüntüleri.. Nerden getirdin aklıma gece gece :D

0|0
    0|0
  • gercekmıymıs kı ordakıler

0|0
    0|0
  • arkadaşlar o başroldeki adam Medcezirde oynamıştı Tan rolünde :D

0|0
    0|0
  • çok boktan bir filmdi valla

0|0
    0|0
  • Ben izledim iyi film ama ben gerçek olduğunu dusunmuyorum

0|0
    0|0
  • gercek yasanan bir olay diye anlatılıyor artık neye inanacagımızı sasırdım ama il cıktıgı zamanlar korka korka izlemistim

0|0
    0|0
    • Kesinlikle öyle ben daha yeni duydum izledim hemen ama olayı çözdüm yani gerçek değil bence

• Böyle olaylar yasaniyor cogu zaman bir akrabam hic bir sıkintisi yokken bir derdi yokken 70 yasinda kendini astı. s

• evet izledim hepsi gerçek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...