Yedi hristiyan danaya ortak girmedikçe çam ağacı süslemem.. demiş Necip Fazıl Kısakürek?

Siz ne diyosunuz oluru var mı yoksa söze katılıyormusunuz?
Ben söze katılıyorum şahsen.

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Katilmiyorum, musluman olmayan ama ramazanda bizimle oruc tutan bircok insanlari taniyorum..

0|0
    0|0
    • Alla alla kimmiş onlar

• Benimde arkadaşlarımın %95 i hristyam ama ben hiç grmedim bide ateist zaten inanmıo nie tutuo

• @digomi.. inandiklari icin deilki.. bunu yasayabilmek icin yapiyorlar.. simdi biz noel agaci kurdugumuzda biz de inandigimizdan değil sus icin koyariz.. karanlik kis gunlerin isiklandirmak icin gibi..

Kızlar Ne Diyor 4

• Necip fazil ne demisse dogrudur

0|1
    0|0
  • Evet katılıyorum.

0|0
    0|0
  • İnsanların imanının başkalarının gözünde böyle basit şeylere bağlanarak alçalıp yükselmesi üzücü.

0|0
    0|0
  • katılmıyorum.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• 7 hristiyanın danaya ortak girmişliği vardır bence;) bayramda dememiş;))
    ayrıca yeni yıl kutlamak için illa çam ağacı süslemeye gerek yok zaten o ağaçların kesilmesine de karşıyım dışarıdaki ağacı zarar vermeden süsleyeceksen süsle o başka yahu güneş takvimini cebrail hz. isa ya incille birlikte indirmiş gibi davranılıyor ya bitiyorum buna o takvim isadan çok önce de vardı hristiyan işi değil yani;)

0|0
    0|0
  • Bu sözün Necip Fazıl'a ait olduğunu söyleyen kaynağı da paylaşır mısın?

0|0
    0|0
  • Katılıyorum ama bir yanlşlık var adamlar yıl başını yılın başı olduğu için kutlamıyo bayramları (hz. Isa nın doğumu) yıl başında olduğndan kutluolar

0|0
    0|0
  • üstad bee. nur içinde yatsın.:(

0|0
    0|0
Yükleniyor...