90 lı yıllarda yaşamak ister miydiniz? Ya da o günlere dönmek?

90 lı yıllarda yaşamak istermiydiniz.yada ogünlere dönmek...

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• Biz halen 90lardayız link

0|0
    0|0
    • hocam harikasın ..neydi buklip yapılan varsayımlar hatırlarmısınız

• En kötü ihtimalle trafik yoktu istanbulda bizim sokakdan araba geçmezdi simdi saglı sollu 1000 debn fazla araba park halinde bide minibüs geçiyor o derece. çok kalabalık olduk yaw :)

• öyle valla

Kızlar Ne Diyor 6

• 90larda cocuk olmanın güzel bir duygu olduğunu söyleyebilirim sadece,o yıllarda genc olmak nasıl olurdu bilemiyorum saclarımın kabardığını hissettim bir anda ahu tuğbaya bağladım fitursuzca :D

0|0
    0|0
  • Hayır o yıllarda büyümek istiyordum hiçbir zaman içinde bulunduğum yaşın kıymetini bilemiycem o yüzden hiçbir seneyi istemiyorum :D

0|0
    0|0
  • İstemiyorum cnku ben dunyada degldm:(

0|0
    0|0
  • Hem de çokkkkk ama 90'larin sonu degil 98den sonrasi degil

0|0
    0|0
  • hayirrr

0|0
    0|0
  • hayır istemem..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• "ben 80lerin, 90ların adamıyım" edasıyla takılan bir toplumda yaşıyoruz. çoğu insan o yıllara özeniyor. ki özellikle ben müzik olarak o yılları çok severim. ama o tarihlerin zorluklarını, kötü yanlarını ve yaşam standartlarının yerlerin dibinde oluşunu gözden kaçırmamak lazım. bu nedenle şu an yaşamam ve o yıllarda çocuk olmak gayet güzel bir duygu olsa gerek.

0|0
    0|0
  • Yok kardesım şimdi daha iyi gerçi o zaman Barışmancomuz vvardı Kemal SUnan ımız :( Grup Vitamin Gökhan Semiz Abimiz vardı . Birde sevdiklerimden çogu hayattaydı. Şimdi o zamana dönüp gene onarların gidişlerini izlemek istemem :(

0|0
    0|0
  • valla o yılları yaşamak istermiydim bilmem ama 90 lı yılların müzikleri harika insanı çok etkiliyor baba...

0|0
    0|0
  • o günlere dönüp tekrar sünnet olmak isterdim, bedenimden sökülüp alınan bi parça olsa da, güzeldi.

hey gidi ne gülmüştüm keserlerken.

0|0
    0|0
  • Yaşadım gine yaşarım var mı 80ler 90lar gibisi ahh ahhhh

0|0
    0|0
  • Ps 3 ve pes 2012 ile birlikte geçmişe dönmeye hazırım.

0|0
    0|0
  • 90 larda tekrar çocuk olcaksm giderim yoksa gitmem.

0|0
    0|0
  • bu günlerde iyiyim

0|0
    0|0
  • Ne var ki 90yıllarda :)

En güzeli en son olandır hacıı :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...