İnci Sözlük Hakkında Bilgisi Olan ?

Ya bu İnci Sözlük üyeliği nasıl oluyor bilen var mı ? Çok merak ediyorum ama bi giremedim :/

Güncellemeler:
Giremiyorum ya deli oldum çok merak ediyorum bir görsem rahatlıycam sanırım ama :D
Bu siteye erişim engellenmiştir diyor şimdi de :/

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Belli zamanlarda yazar alımı açılıyor, kayıt yaptırıp deneme entryleri giriyorsun beğenirlerse aktiflik kazanıyorsun. Yazar duyuruları genel de sözlükte dönüyor takip etmek ve mümkünse sözlükte yazan birini referans göndermek lazım. Yazarlarda açılan alıma göre nesillere ayrılıyor 5. nesil yazarlar alındı mı bilmiyorum eğer alınmadıysa bu sefer ya 5. nesil yada 6. nesil yazar alımları başlayacak.

4.Nesil banlanmış biri olarak hatırladıklarım bunlar, banlandıktan sonra pek takip etmez oldum.

0|0
    0|0
    • sen ekşi sözlükle karıştırdın sanırım kardeş

• İnciden bahsediyorum,

Bu arada son alımlarda edu.tr uzantılı e postaya sahip olmak gerekiyor yani üniversite öğrencisi olduğunu kanıtlaman lazım ayrıca üyelikler genellikle saat gece 1 ile 2 arası açılıyor.

Erkekler Ne Diyor 7

• Çok nadir üyelik alırlar oda gecenın bır yarısı bır kac saatlıgıne uye olabılmek ıcın yırmı dort saat takıp etmen yada haberdar olman gerekır baska yolu yok . TAmamen uye alımını durdurmayı dusunuyorlardı ne oldu kım bılır. Bnde girmiyorum ne zamandır Su H:Y olayından sonra

0|0
    0|0
  • Cok argo bir dil kullanilan ama cogu insani guldurebilecek eglendirebilecek bir sozluk . Ama genelde cok kufur ve +18 paylasimlar var :D Ben hic uye olmadim ama faceteki sayfalardan takip ediyorum cokta guzel :) NesilSozluk te 1. nesil uyeligim vardi ama o da kapandi :D

0|0
    0|0
  • kesinlikle girme ben üyeyim arada sırada takılıyorum ama çok fazla liseli denilecek insanlar var, seviye çok düşük yani uzak dur bence bir kıza hiç uygun değil

not: tavsiyedir

0|0
    0|0
  • İtü'cüyüm ben :) ütücü değil ha ! :)

0|0
    0|0
  • girme, bişe kaybetmiş değilsin

0|0
    0|0
  • İnci Sözlük eskisi gibi değil ama yine de yazar alımları açıldığı zamanlarda sadece üye olabiliyorsun.

0|0
    0|0
  • eski hali kalmadı şimdi hp çoluk çocuk dadanıyor yok felanı si*tim yok sunun çıplak capsi ortamı iyi değil :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...