Film sever arkadaşlar bana bir yardımcı olur musunuz ;)? Herkese +1 ;)?

Arkadaşlar buraya geldiğinizde göre film izlemeyi seviyorsunuz bu güne kadar izlediğiniz ve sizi en çok etkileyen filmlerden tavsiye eder misiniz film benim için bir yaşam tarzı bile sayılabilir o yüzden izlemediğim filmler nadir izlemediğim en güzel filmi önerene eig. ;) ve lütfen filmlerin turkçe isimlerini yazın ;)

Güncellemeler:
Arkadaşlar yorumlarında için gerçekten teşekkürler izlemediğim 1 2 tane çıktı daha fazla bekliyordum ama kısmet ;)) ayrıca isteyen arkadaşlara favorim olan 2 3 filmi öneriyim ve şunuda belirteyim 5000 sen fazla film izledim ve bu önerdiklerim onların arasında en iyileridir ;))

1 -) jab tak hai jaan izlemeyenler kesinlikle denemeli favorim budur 1 hafta kesintisiz izlemiştim ;)
2 -) rab ne bana di jodi , eğer gerçek aşk nasıl olur öğrenmek isterseniz filminiz bu dur ;)
Bitmedi ;)
3-) heropanti , gerçekten mükemmel denebilecek komedi aşk aksiyon karışımı bir film ;)
4-) Don 2 , hayatınızda izleyebileceğiniz en iyi aksiyon filmi bütün Hollywood filmlerine taş çıkartır ;)
5. Ve son olarak da kambakkht ıshq. bu filmde başrolu çok severim ve gerçekten sürükleyici komik bir aşk ve aksiyon filmi
Tavsiyelerin bunlar izlememis olmanız sizin için büyük bir kayıp olur ;)))

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• Hachiko, ölüm uykusu, diğerleri, katliam gecesi, kaplan kapanı, onlar, Çatıdaki çiçekler

0|1
    0|0
    • Baştaki hariç diğerleri tanıdık geliyor ;) baştaki Kore filmimi? ;))

• :) izle ve güleceğini sanmıyorum bu filmde :)

• Bakıcaz sende izle bak bakaım onun yerini tutacakmı ;))

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 7

• fight club ( dövüş klübü ) biraz karışık film ama izlemesi güzel , bir insanın büründüğü farklı iki kişilikden bahs ediyor... www.filmionlineizle.net/dovus-kulubu-720p.html/4

0|1
    0|0
    • Biliyorum kardeşim çoook önce izlemistim hatta biraz kafa karıştırıyor ama dövüş sahneleri biraz profesyonel olsa daha iyi olurdu amatör adamlar yumruk yumruğa giriyor pek zevk almadım açıkçası ;)

• amatör olması filmin konusu zaten işinde gücünde çalışan ve piskolojik sorunlar yaşıyarak onun içinden başka bir kişiliğin dövüş klubü kurması ve adam toplaması , düzenli olarak işine giden bir adam piskolojik sorunlar yaşadı die yuri boyka kesilecek değil ya :) :)

• İşte zevk alabilmem için öylesi lazım bana :D

• Piyanist, Esaretin Bedeli, Yeşil Yol, Korku Seansı, Çakma Polisler, 3 Aptal, Schindler'in Listesi

0|1
    0|0
  • Kadın kokusu

0|1
    0|0
  • Zamana Karşı , Lucy bunlari izlemediysen bak. d

0|1
    0|0
    • Dostum zamana karşiyi izledim güzel aksiyon filmiydi lucy 4 oldu onu izliycem birazdan ;)

• Galaksinin Koruyucuları

0|1
    0|0
    • İzledim kardesim ;)

• Dostum o benim 5 filmlik sıralamama girmiyor bile artık sen düşün ;))

• @Maruladam abicim yorumu arkadaş paylaştı sandım o yüzden etiketlemeyi unutmusum pardon ;)

• hmm son dönemde izlediğim iyifilmlerden biri prisoners onu izleyebilirsin.

0|1
    0|0
  • Mr. Nobody
    The Good, The Bad and The Weird
    Crouching Tiger Hidden Dragon
    Manchurian Candidate
    Man on Fire
    Once Uppon a Time in America
    Leon
    Frekans
    Enemy of the Gates
    Night Watch
    Day Watch

Aklıma gelenler bunlar

0|0
    0|0
    • İyiki türkçe ismi dedim :D

• Bir iki tanesini atlamışım çevirirken , mançuryalı aday, Kaplan ve Ejderha, Gazap Ateşi,

• İyi kötü Garip , Kore sinemasının güzel bir filmidir

Yükleniyor...