Osmanlı hayali kuranlar kimler?

Osmanlı yıkılmış Atatürk Türkiyeyi kurmuş bazıları hala daha Osmanlı rüyası kuruyor Osmanlı rüyası kuranlara benim sözüm
Türkiye Cumhuriyeti sonsuza dek yaşayacaktır Atatürk

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayallerde yaşıyor bazı ibneler.

1|4
    2|2
    • Onlara Osmanlı torunları diyorlar :)) gariban işte kendini Osmanlı sarayinda doğdum sanıyor

• Yaşasın Osmanlı ! Biz Osmanlı torunuyuz!

0|4
    1|0
    • Elhamdüllilah kardeşim, içimizde ki batı hayranı kafirlere tekrar derslerini vericeğiz atatürkün değil, Osmanlının Torunuyuz..

• bize her yer Osmanlı<3 her yer Osmanlı kokuyor. ya anlamıyorum bir insan kendi geçmişini nasıl inkar eder

1|1
    0|0
  • helal

1|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 9

• şimdi bunlara kızıp Fatih i Kanuni yi yok sayamam.
    dertleri intikam ve kitleleri gaza getirip daha kolay yönetmek.
    o kadar Türk ülkesi varken bu arap sevdasını anlayamıyorum

1|2
    0|1
  • Kurulduğu vakit Türk terör örgütünü kurarız

1|1
    0|0
  • Sonsuza kadar OSMANLI ecdadınızı unutmuşsunuz çok çabuk. Atatürk kim Osmanlı kim.!

2|1
    0|2
    • Osmanlı torunu değiliz Hun torunuyuz attilanin torunuyuz Osmanlı kimmiş

• Siz Atatürk'e sövdükçe osmanlıdan dahada soğuyacak bu millet son başbuğ Atatürk biz Türkler için en büyük kahramanlardandır onun isminin ve fikirlerinin olmadığı bir gelecek olamaz

• ramazan sen saray soyundan mı geliyorsun hayırdır?

• Osmanlı olmasaydı Türkiye biz olmazdık

1|2
    0|1
    • He He öyle Türk milleti varlığını Osmanlıca borcluymus

• şöyle birşey var tamam osmanlı vardı kökümüz ama son osmanlı padişahları bizi düşündüler mi neler yaptılar kimse bunu düşünmüyor tarih bilginiz olsaydı bu halde olmazdık sanırım

• Osmanli hayali ile yasayan kisiler genelde zaten hayaldünyasinda yasayan kisiler.
    Osmanli Osmani diye tutturup dururlar, Osmanli üzeri kullaktan dolma yalan yanli bilgilerden haric birboka sahip degiler.

Kökü cahil.

1|0
    0|0
    • sen emin misin türk olduğuna bence değilsin. bir insan nasıl bu sözleri söyleyebilir. senin o beğenmediğin milletten fatih, kanuni, orhan gazi, yıldırım bayezit çıktı. sen bunların yaptığının kaçını yapabilirsiniz. o beğenmediğiniz imparatorluk 3 kıtaya hakim olup içinde yüzlerce milleti barındırdı. braova ya gerçekten. acıdım sana

• Birilerine göre osmanlıca da hayaldi

0|0
    1|0
  • Nah yaşıyacaktır canım Osmanlı dirildi..''benim sözüm'' :D Sen kimsinlan söz veriyon düdük. Alt üstü bir keferesin biz haçlıları çıktıkları deliğe geri sokmuş insanlarız.

0|1
    1|0
    • Ancak bır kanlı tarihinix ile ovunursunuz tek işiniz bu Atatürk nasıl tarihe gömdu Osmanlı'yı halife yi

• Turancıyız cCc :D

1|0
    0|1
  • Oldu canım 2000 karakterle siyasal elestiri yaptiniz. Diyalektiginizi yiyeyim...

0|0
    0|0
Yükleniyor...