Bu durumda siz ne yapardiniz?

Kaderime yazildigi gun' dizisinde ki defne'nin yerine koyun kendinizi (kocasinin cocugunu cinsel iliskiye girmeden bir baskasi tasiyor). Sizin basiniza boyle bisey gelseydi siz ne yapardiniz o kadina? Kocaniza? Ailesine? Ne dusunurdunz?

Bu arada izlemeyenler varsa belirteyim "defnenin çocugu olmuyor"""

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Çok zor bir durum ama o bebek bana ait değilse düşmesini saglardım

1|0
    0|0
    • Bende senin gibi dusundum baslarda ama bir yandan da allahin verdigi masum bir cana kiyarak onun vebalini ustlenemem bunun obur dunyasi da var...

• ama o bebek benimle kocamın arasını açar

• Ayrilirdim ben dicem ama insan cok sevincede oyle yapamiyor.. Bide kocami baska bir kadina birakicagimi dusununce hele de... allah korusun :D

Erkekler Ne Diyor 3

• Birazda bekleselerdi belki teknoloji onada çare bulurdu

1|0
    0|0
  • Basıma gelmeden bisi diyemem.

1|0
    0|0
  • Zor bir durum her insan kaldiramaz bunu yapanda var gdip cocuk esirgemeden evlatlik edinende ama evlatlik edinndiginde buyuyuncee asil ailesinin pesine dusuyor

0|0
    0|0
    • Tabi o baska ama bu cok daha farkli ve zor bir durum bence.. diziyi izliyor musun?

Kızlar Ne Diyor 2

• Kendi suçu. Sanki gizli saklı yapmis adam gibi konusuyorsun. Düzgün karakterde biri olsa Elif'e söyler cocugun Elif ve Kahramandan oldugunu. o öldürmeyi tercih etti. Ama tanitimdanda görüyoruz ki bebek dogacak erkek olacak ve Defne bebegi sahiplenecek. Cadı karı. Cok istiyorsa evlatlik edinsin

0|0
    0|0
    • Canim ben suçun elifin oldugunu soylemiyorum ki. Tabi simdi hepimiz eliften yanayiz ama bide onun yerine koysak kendimizi anlicaz ki cok zor bir durum gercektende... sonucta defnenin de bir sucu yoktu basta oyle degil mi?

• O konuda kesinlikle sana katiliyorum... Cok kotu bir durum ustelik kocasi git gide o kadina asik oluyor. Kahrolurdum ben heralde allah kimseyi boyle biseyle imtihan etmesin

• O zaman taşıyan kadının çocuğu, bazı durumlar varki anneden yumurtalık, babadan sperm alınıyor başka bir kadın ise sadece taşıyor. Zor durum yaşamayan bilemez.

0|0
    0|0
    • zaten durum oyle ama oyle degil de :).. tasiyicinin karninda ki bebek kendisinin yumurtalari ve defnenin kocasinin spermleri ile olustu defne ise bunu yeni ogrendi

• Konuştuğumuz konulara bka :D bu dizilerde alem valla

• hayat dizi olmus dizi ler hayat olmus vallah :)

Yükleniyor...