Güzel akıcı ve kekelemeden konuşmak için ne yapöak lazım?

yani nasıl daha akıcı ve güzel konuşabilirim sizce fkirleriniz nedir

Güncellemeler:
yapmak pardon:)
kekeme biri degilim bu arada yanlış anlaşılmasın sadece hızlı konuştugumdan doolayı harfleri yutmamdan kaynaklannıyor

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• dilinin altına iki tane misket gibi bir şey alıyorsun. onunla konusmaya calısıyorsun. onunla baya düzeliyor diye duymuştum. boyle tane tane konuşuyorsun. caba gostermen lazım da.

0|0
    0|0
    • işe yararsa eic sececem seni:))

• bilmeden araştırmadan denemeden konuşanlar nefret ediyorum sizden -,-

• teşekkür ederim. bende senden nefret ediyorum.

Erkekler Ne Diyor 15

• Hızlı konuşmaya çalışma, kitap oku (imla hataları olmayan herhangi bir yazı okusan da olur), kendi kendine sesli bir şekilde konuşmaktan veya okumaktan kaçınma, ağzına kalem koy o şekilde hecele, nefes ve diyafram egzersizlerini uygula, konuşurken asla acele etme, yavaş konuşmana sebep olsa bile kelimeleri tane tane söyle, deyim ve atasözleriyle alıştırma yap (ama bunu fazla abartma :D).

0|0
    0|0
  • kendim halletmm gerekiyor diyosan kitap oku içinden oku sonra dışardan oku aynı sayfayı , yavaş oku sonra hızlandıor oku bu sekilde ilerletirsin koc yigidim

0|0
    0|0
  • Kitap oku, konderans izle.

0|0
    0|0
  • kitap oku

0|0
    0|0
  • Kitap oku kaç kere diyicem :D konuşma tarzı hakkında yazılan kitaplar ikna biçimleri hakkında yazılan kitapları oku ağzına kalemi simetrik bir şekilde ortala konuşmaya çalış falan

0|0
    0|0
  • pass

0|0
    0|0
  • Kitap oku ve konuşmadan önce hızlıca ne diyeceğini düşün

0|0
    0|0
  • Yuksek sesle kitap oku

0|0
    0|0
  • Bunu bilemem ama. Aptallaşmamak ve Türkçeyi daha fazla kelilerle konuşmak için Tv de ki yarışma programları, yemek programları ve izdivaç programlarını izleme.

0|0
    0|0
  • Sesli sesli kitap oku

0|0
    0|0
  • kitap oku + olarak bunlar için alıstırma var int. arastırabilirsin.

0|0
    0|0
  • şarkı söylemek lazım kitap okumak lazım

0|0
    0|0
  • Bol bol kitap oku

0|0
    0|0
  • Ayna karşısına geç. Uzun bir konuşma yap.

0|0
    0|0
  • Bol bol kitap oku :=)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kitap okumak

0|0
    0|0
  • kitap okumak en güzel care.

0|0
    0|0