Elimde bir suru ders ve ingilizce kitabi var Ankara da satmak istiyorum fikir verebilir misiniz?

Simdi arkadaslar olgunlar da satilir diye biliyom boyle seyler ama daha once hic satmadim piyasasi ne bu tur seylerin bilen var mi? Bide ing kitaplarinin fiyati tanesinin 60 tl 3 tane oldugu icin 180 tl falan ediyor ne kadara satabilirim bunlari? Bide hic kullanilmamis tertemi kitaplar cd li falan

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• İkinci el kitap alan dükkan çoktur ama çok ucuza alırlar elinden. önce internete yükle, Sahibinden. com sitesinde güzel bir fiyat söylersen belki ilgilenen çıkar... Piyasası için internete kitabın adını yaz, onlardan ucuza satarsan elinden çıkarırsın.

0|0
    0|0
    • Aslinda o guzelde ben internetten alis veris yapmayi pek bilmiyorum yani simdi kart nomu falan vermem gerekir sonra birden hesabi bosaltmasinlar ahahahha 😂😂😂😂

• Ahahah hayir yani borclandirilarsa ahahah

• hayal gücüne hayran kaldım :)

Erkekler Ne Diyor 2

• kitapçılara götür sat

0|0
    0|0
    • Tamam da ben piyasasini da pek bilmiyorum

• ben ing öğrenmeye yeni başladım.. setler faydalı ise senden alabilirim?

0|0
    0|0
    • Ingilizce seviye olarak b1 b2 ve c1 duzey var elimde biraz ust seviye ama ingilizce ogrenmeye kararliysan 3-4 ay sonra kullanmaya baslarsin belki (yeni basladim dedigin icin ben oyle dedim yoksa biraz simdide kullamaya baslayabilirsin)

• bilmiyorum ki iyi ya da kötü diye yorum yapamam.. ben zaten alıcam maksat sanada yararı dokunurmu

• Arkadasim kitaplar noldu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...