Detaydaki söz hakkında yorum yapmanızı isteyecem lütfen güzel yorumlar yapmak isteyen gelsin?

Öncelikle şunları belirtmek isteyim dini ve siyaset ve saçma sapan düşünmeden yorum yapmaya çalışmayın arkadaşlar teşekkür ederim anlayışınız için sadece bu sözden ne anlıyorsunuz ve düşünceleriniz nelerdir onları paylaşırsanız memnun olurum...

Kadın kendi başına ne gül goncasıdır, ne de diken. Koklamasını bilirsen gül, tutmasını bilmezsen diken olur.
Refik Halid Karay
Ünlü türk yazarlarımızda olan Refik Halit Karayın Bu Sözünü yorumlayınız...

Güncellemeler:
Üyeliğimi iptal ediyorum artık yeter canıma yetti böyle insanlarla uğraşmaktan daha yararlı aktifideler edincem kendime bundan sonra hadi kendinize iyi davranmayın görüşmemek üzere

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• Bence erkeklere az adam olun demiş bu söz. Yaratılış olarak kadın erkeğe erkek kadına muhtaçtır. Bir nevi kadın senin aynandır manasına geliyor işte. Nasıl davranırsan öyle bir karşılık alırsın (:

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim gerçekten güzel bir yorum geldi sonunda :)

• Bu saatte kimsenin kafası yerinde değil uygun bir saat olsa uzun uzun yorumlardim ama teşekkür ederim (:

Kızlar Ne Diyor 6

• yazar mış şairmiş
    anamıza sövseler vuuoov ne güzel söz deriz

0|1
    0|0
    • iyide arkadaş senin düşünce tarzın buysa alış sana yorumlama yeteneğin bu kadar zayıf madem yorum yapmak için yorum yapan basitlerden birisin git lütfen...

• cevaba saygı duymuyodunsa niye soru soruyosun

• sorunun detayı okusaydın böyle yorumlar istemediğimi yazmışım oraya belirtmişim sırf gıcıklık olsun soruyu nasıl baltalarım diye uğraşmaktan okumazsan benim sorunum değil guru olmuşsun ama neyse

• neden burdaki insanları takıp uyeligini kapatıosun kı? goruyosun ne kdr sacma beyınler mevcut sıtede ve sende onları kaale alıosun. tam tersı hıc yoklarmıs gıbı davranman gerekırken hemde

0|0
    0|0
  • Yani diyor ki kadın dediğin tek başına sevgi vermez eğer onu sevmesini bilirsen gül gibi açar sana sevgi mutluluk verir ama sen adam gibi sevmezsende sana düşman olur sevgi yerine acı verir canını yakar diyor anladığım kadarıyla

0|0
    0|0
  • yarına ödev mi bu?

0|0
    0|0
    • yok düşünce almak istedim sadece belirtirdim ödev birşey olsa yeter lütfen kırmak istemiyorum kimseyi

• Bu saatte idrak edemiyrum :)

0|0
    0|0
    • kanka ben üyeliğimi iptal ediyorum bay bay haberin olsun

• sıkıldım ve bıktım sorduğum sorulara kalitesiz cevaplardan ve dengesizlerden artık kızlar soruyor bitti benim için

• Bnde ayni seyi dsuntum
      Gerediz vs. Dedim snra aman ceemeyen tencere kaptsin dedim

• Cok guzel soylemis

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...