Türk yapımı korku filmleri?

Ya gerçekten korkuyo musunuz merak ediyorum.. Bana Scary Movie tarzı gibi komik geliyo.. Daha çok gülüyorum.. Nasıl kendinizi kaptırıyosunuz :)

0|0
64

En İyi Kız Görüşü

• yabancı korku filmleri vampirler kurt adamlar vs. ile alakalı bizim kültürümüzde olmayan şeyler
    diğerleri de seri katiller vs. ile alakalı geriyor ama korkutmuyor
    Türk yapımı korku filmleri (ki bana da korkunç gelmesede) bizim kültümüzde olan cin meselesiyle ilgili oluyor
    gerçek olabileceği korkutur insanı
    diğerleri gerçeğe pek yakın gelmiyor ama bu mevzu çocukluğundan itibaren ordan burdan musallat hikayelerini duyarak büyüyor insanlar haliyle daha korkutucu geliyor bence...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• türk yapımı korku filmi yok ki, türk yapımı islami korku filmleri var. daha uzaylıya zombiye falan geçemedik şeytanda kaldık. hepsinin hikayesi aynı birinin içine cin giriyor. filmi izlemeden hikayeyi biliyorsun.

0|0
    0|0
  • Tutturmuşlar bir cindir gidiyorlar.
    Niye cünkü bu ülkenin insanları bundan korkuyor, her filmde bu var.. hic profesyonel bulmuyorum bel altı vurmak gibi birşey.
    Bence Bir film dünyanın her yerindeki insana az çok hitap edebilmeli. Ingiliz adama cin desen adam güler.
    O yüzden çok basit buluyorum.

0|0
    0|0
    • Zaten başka ülkelerde de pek gösterimi yok :(:

• exorcist en korkunc değil dogru. demek istedigim aslında diger ülkelerde bu tarz filmler bizden bile çok bizimkiler izlemez bilmez ondan.

• Konudan çok konuyu ele alış şeklin önemli tabi... bir espriyi herkes yapamaz mesela.
      Exorcist ten birkaç yıl sonra onun çakması yapıldı ülkemizde Metin Erksan yönetmenliğinde.. Şimdi birini izlerken korkup birini izlerken gülüyosun..

• Bizm turkler korku filminde sìfir cocuk kandirir gibi filmler cikio sacma yani.. ama komedi yonunde iyiler

0|0
    0|0
  • Şeytan-i Racim izleyerek nasıl bir rezillik oldugunu bir kez daha görürsün. Cinlerden baska konu yok sanki hepsi aynı sıkıcı -_-

0|0
    0|0
  • Semum beni çok güldürmüştü, animasyon çizgifilmdi adeta :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...