Gecenin bu saatinde gerçekten bu paylaşımıma cevap verebilecke arkadaşlardı bekliyorum beni sözlerinzile etkilemeye çalışın eğer gerçekten?

Etkilendiğim olursa onu şiir yazacağım ister şiir yazın ama kendinize aitister söz yazın ama kendinize ait her ne olursa kendinize ait olacak eğer beni içten bir şiekilde etkilerse ona şiir yazacağım bu etkilme illa aşık olma değil sakın öyle anlamyaın bana bir laf dersini woww derim ben neymişim be gibi derinden etkileyen bir laf olur beni biraz hüzün olur mesela evet bekliyorum

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Gitmekmi istiyorsun, git o zaman. Sana dur demeyeceğim, demeyeceğim gitme diye. Sen görüşlerinin haklılığına inanmıştın. Doğruydu bu yaptığın sana göre. Hiç bir zaman yanlış adım atmamıştınki sen. Ama insanlar seni hoyratca kullandıkları zaman : anlayacaksın sana verdiğim değeri, anlayacaksın sevgimin kıymetini. En son yüreğimi yureğine verdiğimde yüreğinle vurmuştun beni yüreksizce.
    Şimdi senden tek isteğim: dönme geriye yıkma beni yeniden dönüşünle. Biliyorumki bu gelişler yeni gidişlere gebe. Sanmaki yıkıldım gidişinle ne gidişler, ne ayrılıklar ne terkedilişler gordu bu yurek. Bir sanamı ağlayacak, bir sanamı gozyaşı dökecek ardından.
    Bir ömrü seninle geçirmek istiyordum. Yalnız kalmak istemiyordum artık, tutmanı istemiştim ellerimden yalnızdım üşüyordum gülüm. Çok şeymi istemiştim senden. Şimdi : her yerde sen, herşeyde sen varsın benim için.
    Benimleyken: gülünce sevinçlerim oluyordun, ağlayınca hüzünlerim, hele birde iç çekişin yok mu parçalıyordu yüreğimi. Sana omrumu adamıştım pamuk ipliğine tutunmuş hayatımı. Senden umutlarımı geri istesem verirmisin bilmiyorum. Ama hala bir parça umut taşıyorum içimde BELKİ BİR GÜN DİYE...
    Bundan sonra : üzülmeyeceğim her gidenin arkasından, üzmeyeceğim kendimi. Çünkü : hayat denilen bu kahpe düzende hiçbirşey üzülmeye değmez.
    Artık yüreğimde kalan son parça umutla yaşamaya çalışacağım hayatım boyunca...

22 ekim 2009 çook eski bir şiirimdir. Kendime aittir. Çalıntı ya da alıntı değildir :)

0|0
    0|0
    • Kaba düzen yazdım. Karakter sayısını aşmasın diye. Normal bir karalama gibi görünsede yerli yerine koyunca parağrafları şiir dizeleri çıkar ortaya ;)

Kızlar Ne Diyor 2

• Cümlelere dökemediğim duygularım var benim..
    Sesimin anlatmaya yetmediği..

0|0
    0|0
  • sen dünkü eleman değil misin bulamadın mı hala cümle, kolay gelsin

0|0
    0|0
    • Buldum o geçti onu sahibine teslim ettim bun bugünün :) Teşekkürler bu arada isz de yazmak ister misiniz :)

• valla ben hiç anlamam şimdi bir şey yazarım rezil olurum falan hiç bulaşmak istemiyorum :D

• Bulaşmak ne kelime bir daha duymuyum içinizden ne gelirse çok ayıp :)

Erkekler Ne Diyor 1

• iyi şimdi kafadan yazıyorum

gece
    gecemi hani bu karanlık sessizlik ve huzurla
    dolu olan güzel şey,
    geceden korkmayın ona alışın
    bazen derdinize derman
    bazense

0|0
    0|0
Yükleniyor...