Ondan ayrildiktan sonra bir sozu acik paylasitigini gordum? Acaba nedemek istiyor?

Kendisi bana acildi, ama ben ona karsilik vermedim. Gerci bendde ondan hoslaniyorum ama demiyorum cunku kendisini hayatimda hic gormedim. Gormedigim bir insana da boyle bir sekilde acilamam.

Neyse asil konuya gelelim, ondan ayrildiktan sonra facebookuna bir soz acik paylasitigini gordum. Kendisi biliyor onun sayfasina baktigimi, ve merak ettim acaba nedemek istiyordur? Cunku kendisi bana baska bir kizla ciktigini soyledi...

Paylastigi soz Neşet Ertaş’a ait:
“İlk ne zaman aşık oldun?”diye soruldu Neşet Ertaş’a. 13 yaşımda. Yozgattaydık, mahallenin kızıydı. Ona bir türkü havalandırdıydım” dedi.. Kızın adını söyledi. Sonra da pişman oldu: “Yazman gurban oluyum, sevda sırrınan olur.” dedi.

Bunu detayli bir sekilde anlatabilirmisiniz? Cunku ben hic birsey anlamadim bu sozlerden...

Niye paylasitigni da anlamamis degilim?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• yani diyorki kavuşamazsan aşk olur

1|0
    0|0
    • Yani bana uyuyor..

• Hayirlisini rabbimden diliyorum.

Erkekler Ne Diyor 3

• ben yozgatlıyım açıklayım sevda diyor içte olur dışarıya bangır bangır bağırarak veya herkese göstere göstere olmaz diyor... yani çocuk içine atmış.

1|0
    0|0
    • Allah razi olsun. Sizce bu sozu bana mi acik birakmis?

• o bana kalmis birsey ister bakarim ister bakmam:) sevda siirnan derken nedemek istedin

• valla nasıl deyim sevda sırlarda saklılarda olur. ayrıca doğru bakıp bakmaman beni ilgilendirmez iyi günler.

• Aciklanmasi guc bir soz pismanlik belli ediyor sanirim

0|0
    0|0
    • Ben birsey anlamadim cunku. Nasil pismanlik belli ediyor?

• Doei!

• kafası uçmuş gitmiş bunun sana aşık bence bu

0|0
    0|0
    • Paylastigi sozlerden onu mu anladin?

• ne paylaştığını kendide bilmiyordur emin ol

• Siirle arasi cok iyidir. Bence sen bilmiyorsun

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...