Kültürlü kişilikleri görebilirmiyiz?

Erkek arkadaşım çok kültürlü biri ve durmadan bişeyler öğrenmeyi seviyor. Ona neler öğretebilirim bildiği bişey olsa bile benimde aynı konuda bilgi sahibi olduğumu görmesi hoş olur. Var mı öneriniz araştırmamı tavsiye edeceğiniz konular?

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• bilim ve tarih araştır son 10yıldır butarz bilim teknoloji ile ilgiliyim film izle yabancı kendiliğinden gelişiyo zaten

0|0
    0|0
  • Evren. Canlılar. Tarih. Bunlar önemli konular. Ama öyle bir saatte öğrenilecek şeyler değil ne yazık ki

0|0
    0|0
  • Knkm belgesel filan izel zamanla aklinda yeni bilgiler kalir olmadi izlediklrinden bahsedersin zaten o zaman yine aklina mihlanir tutmayada calis ama aklinda
    Ayrica merak ettiklerini arastirip oku sikilma onlarida unutmassin
    Mesela gecen lav sicakligini merak ettim
    700-1500 arasidir magma ise 2000 civaridir (sirf tasin kac derecede eriyecegini merak ettigimden)
    Unutmuyorsun iate

0|0
    0|0
  • Erkekler yalan söylemeyi beceremez kacamak iliskiler yasamayi beceremez uzmanlık alaninizdir öğretin eminim bisiler kapacaktir.

0|0
    0|0
    • Tabi canım :D çok gördüm bn sahtekar erkekleri

• 0|0
    0|0
  • Kültür ile olan yakınlığım marketlerde kilosu 3 liraya satılan kültür mantarlarıyla eş değerde espri anlayışımda onun soğukluğuyla eşit orantılıdır.

0|0
    1|0
  • efendim

0|0
    0|0
  • Hangi konular ilgi alanı söyle yardımcı olabilirim heralde

0|0
    0|0
  • Onun bildiği konuyu arastir

0|0
    0|0
  • Kitaplardan yola çık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sanat bloglarını takibe alabilirsin. Bant-mag ya da ne bileyim, nolm. us var mesela ben ikisini de 2-3 günde bir okuyorum. Yani biraz da onun ilgi alanlarıyla ilgili bu durum. Ben sanatla ilgileniyorum, vereceğim örnekler de onunla ilgili olacak.

0|0
    0|0
  • Güncel olayları takip et birde en basitinden hobi edin bir iki tane bunlar hakkında bilgi seviyesi zengirlestir, başlıkları belirler bunun üzerine yoğunlaşırsan daha kolay olur hem zevkte alırsın. Onunla ortak uğraşlarda bulabilirsin.

0|0
    0|0
  • Maç. Pes. Filan ilgi alanı neyse ona yoğunlaş hobi bakımından hoşuna gider

0|0
    0|0
Yükleniyor...