Klasik müzik dinleyeniniz var mı?

Birkaç gündür klasik müzik ve ya solo piano dinliyorum. Gözlerimi kapatınca sanki bu dünyadan soyutlanıp bambaşka yerlere gidiyorum. İçim resmen huzur buluyor. Bana ne oluyor la böyle?

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• klasik müzikle ilgisi yok yeni bir tarzı keşfedip benimsemeye başladığın için öyle. caz dinlemelisin çok daha iyi hazlar yaşarsın. jazzradio. com un çeşitli kanallarına gözat derim.

0|1
    0|0
    • evet jazz dinlerdim. o da belli duygular yaşatıyor ama ne biliyim klasik beni resmen alıp götürüyor.

• ruhunun istediği odur o zaman

• iyiki saçma sapan şeyler istemiyor bu ruhum. Gitmiş dünyada en güzel şeyi istemiş.

• Bende cok severim ve aynen dedigin gibi bana da oluyor. Bunu baskalarina soyledigimde "hee tabi tabi" der gibi bakiyorlar ama oyle :)

0|1
    0|0
    • Şuanda evin içi 1900lü ingiltere gibi :) yakında babama lord anneme leydi dicem o derece fazla kaptırıyorum kendimi :) ama evet arkadaşlarımda bırak bu işleri diyorlar :)

• Hahah 😄 Bosver muzik ruhun gidasidir

• sanki daha çok müzik ruhun ta kendisidir gibi :)

• ben de bu aralar dinlemeye basladim biraz ozellikle piyanonun sesi muhtesem geliyor ve cok dinlendirici

0|1
    0|0
    • www.youtube.com/watch bak mesela bunu dinliyorum şu an ve sanki tamamen özgürüm gibi. İçimden şiir yazmak bile geliyor :)

• ben gitar caliyorum 10 senedir simdi piyano ogrenmeye calisiyorum

• :) umarım bir gün düzenlediğin bir dinletiye geliriz :)

• ben hayattan yorulduğumu hissettiğimde dinlerim sana da öyle oluyordur belki de

0|1
    0|0
    • galiba ruhumda bedenimde baya bir yorulmuş.

• malesef öyle

• Görüşün için teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...