Sıkı bir çalışmayla piyano çalmayı ne kadar sürede öğrenebilirim?

Sıkı bir çalışmayla piyano çalmayı ne kadar sürede öğrenebilirim?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• piyano zor değil fakat çok geniş yani her istediğini çalman için biraz sesleri ayırt etmen ve kulağının iyi olmaı gerekir çok sıkı çalışmayla temelini 1 ayda alırsın fakat parçaları çalmak zaman isteyen bir şey senin ne kadar işi kaptığına bağlı

0|0
    0|0
    • bir org alıp temel oluşturayım diyorum sence ne kadar doğru olur tuş farkı var mı? Yoksa ilk adımda ders almak daha mı akıllıca olur?

• çok teşekkür ediyorum dediklerini düşünücem iyi günler :)

• rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Piyano çalmayı o günde öğrenebilirsin ancak gerçek anlamda çalmayı günde 3 saat çalışmayla 4-8 ay gibi bir sürede öğrenirsin

0|0
    0|0
    • bir org alıp temel oluşturayım diyorum sence ne kadar doğru olur tuş farkı var mı? Yoksa ilk adımda ders almak daha mı akıllıca olur?

• Piyano 88, org ise 61 tuşkudur yani ileride sıkıntı çıkarabilir. Ayrıca ilk adımda ders almazsan doğru parmak duruşları ve sağ-sol el kullanımını öğrenemezsin. İyi bir hoca ve kalitesiz bir piyano başlangıç için olabilir. Veya bazı hocalar evde kendi piyanosuyla ders veriyor, araştırmak gerek

• anlama kabiliyetine bağlı olarak 1 haftada da öğrenebilirsin 10 yılda da

0|0
    0|0

• ikisinin yapısı aynı sadece biri çelik telli diğeri elektronik. bir fark yok. kendi başına öğreneceğine inanıyorsan elbette orgla çalışman daha iyi. 54 tuşlulardan al

• Pekala ilgin için teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...