Belgesel izlemeyi sever misin?

Belgesel izlemeyi sever misin? Sana ne katar belgeseller?

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• televizyon açma sebebim.
    bana bilgi, kültür, saygı, seviyeden tut;
    insanların hangi zor şartlar altında neler yaptığı, bilimin ne kadar ilerlediği, canlıların ne kadar çeşitli ve dünya için ne kadar önemli olduğu, olmasının mümkün olmadığı düşünülen şeylerin nasıl gerçekleştirebildiği, bir insanın neler yapabileceği veya daha önce neler yaptığı hakkında bilgiler verir. yanlış bildiklerimi doğruya çevirir.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Açıkcasını söylemek gerekirse magazin ya da ne bilim o tür şeyler izleyene kadar belgesel tercihimdir. Bana ünlülerin kiminle kaçamak yaptığı , kimin kim ile yattığı değil daha bilgilendirici şeyler lazım. ya da şu bir tane var ya bu tarz benim falan her ne haltsa işte şaçmalık başka bir şey değil.
    Haberlerden bıktım zaten gerçekten gündem değişmez mi arkadaş yok başlarım televizyona ben ne gereği var derken pat bir tane belgesel çıkıyor wooww diyorum sonra :D adamlar bilimin ışığı altında ilerliyorlar. Tamamen bilime dayalı on numara belgeseller izledim. Son iki üç senedir hiç şaşmam hep belgesel izlerim. Bazen bir resifi gösterirler su altı canlı çeşitliliği o kadar güzeldir ki tv başında orada olamadığın için kendini yiyip bitirirsin :) Bazen olur bbc nin human planet i ve ya ne bilim başka türler ama genel olarak hepsi birbirinden bilgi verici olur.

0|0
    0|0
  • En cok hayvan belgeseli
    Sonra tarihi konulu
    Yapilarla ilgili olanlar filn diye gider
    Kisislerle ilgili ise biyografi filan hic sevmem
    Ne mi katti dinlediklerimden aklimda kalanlar var yeri geliyor anlatiuoruz bilgi fazlaligi :)
    Ne bileyim ahtapotlar yumurtalarini korumak icin hayatlarini feda ederler bir balik var adini unuttum onlar yuzundrn yuvayi hic terketmez ve caresiz kalirsa kendi bacaklariyla beslenir zaten o yavrular ciktiginda kendide direnecek guc buoamaz o baliklar ahtapotun kendini yer (fedaker anne yahu )

0|0
    0|0
  • insan belgesellerini seviyorum özelliklede oral olanları. kadının diliyle ve dudaklarıyla penisin başı üzerinde dolanmasına ve boşalırken ağzına dudaklarına boşalmasını ve hatta en son boşalma anındaki o duyguda penisin başını ağzının içinde tutarak diliyle oynaması zevkten ne hale getiriyor bee!

0|0
    0|0
  • Özellikle böceklerin ve insan anatomisine ait belgeselleri izlemekten büyük keyif alıyorum. Bilgi ve olgunluk katıyor bana

0|0
    0|0
  • severim 8 yaşımdan beride izliyorum

0|0
    0|0
  • Çok severim bbc planet earth izle
    Hayvanlar hakkında bilgimiz artar
    Çoğrafya bilgimiz gelişir hangi hayvanlar nerede yaşar mesala büyük ormanların nehirlerin nerede oldğu öğrenebiliriz
    Genel kültürümüzü geliştirir
    Doğanın düzeni öğreniriz

0|0
    0|0
  • Tarih ve Bazı hayvanların belgeselerrine bayılıyorum
    Moral verir

0|0
    0|0
  • Bu soruyu insan niye gizlenerek sorar ki

0|0
    0|0
  • 7/24 sırf nat geo Discovery ve Eurosport icin digiturk aldim