The Lord Of The Rings sevenler var mı?

Nasıl bir LOTR fanısınız? Bir kaç gün sonra Hobbit vizyona girecek heyecanlı mısınızzz? :))

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• 17 sinde biletleri yarın alıyoz hasssssssssssssssstasssssssssssssssssssssıyyyyyyyyyyyyyyyyım. :) ben 1 senedir bu filmi bekliyorum..

1|0
    0|0
  • Bende heyecanlıyım ve sabırsızlıkla bekliyorum. Her iki seride de kitabı, beyaz perdeye cok güzel yansittiklarini düşünüyorum

1|0
    0|0
    • Hobbit'in yıl itibariyle gerçekten güzel çekimleri ve efektleri. Ancak LOTR zamanına göre harika bence de. :)

• Daha iyisini yapabileceklerini zannetmiyorum zaten :)

• Ne diyorsun, ölüyorum burada. Dün Howard Shore'un konser kaydını dinledim 3 filmin müziklerinin. Gel çarşamba gel.

1|0
    0|0
    • O dereceee :D Gelsin tabikii yaaaaa :D

• Kitaplarının ve filmlerinin hastası olduğum bir seri ve klasik müzik. Tabi ki o derece :)

• Cuma günü doktor arkadaşlarım ve hemşirelerle topluca izlemey gidicez.

Bütün seri ve kitapları okudum filmleri kesilmemiş sürümleriyle izledim.

1|0
    0|0
  • tabikide sevilmezmi o film ya

1|0
    0|0
  • Leave sauron to me

1|0
    0|0
  • lotr çok severim
    hobiti severim
    gösterime girsin görelim bakalım nasıl olmuş

1|0
    0|0
  • Yani ilk 2 seansina gityom :D. Ortalama 5 -6 kere gitcem.

1|0
    0|0
    • Hahahaha :D Ben de öyle yapıyoruuum :D Her yaz da Lotr u tekrar tekrar izlerim :D

• Onu bilmiyorum :D

• Hangsni blyon :D

• 15 senelik frp oyuncusuyum.. kacirmak olmaz tabiki

1|0
    0|0
  • Filmlerini yüzlerce defa izledim. Kitaplarını okudum, onun hakkında hikâyeler de yazdım :D. Neredeyse her gün uğraşlarımın içerisinde vardır, Orta Dünya hayatımın her yerinde var...

0|0
    0|0
  • seviyorum fakat hobbit serisini sevmedim gitmeyeceğim heycanlı değilim :(

1|0
    0|0
    • Evet LOTR kadar güzel değildi. Ancak LOTR daha kapsamlıydı. Bunun sonradan çıkması da saçma oldu ama işte. Yine de gidicem :D

• ya ben düşünsdüğümü anlatamadım sizin dediğiniz gibi düşünüyorum :D::D

• Anladım o zaman :D

• sabırsızlıkla bekliyorum :)

1|0
    0|0
  • Knk o film sahanede hobbit hic ilgimi cekmiyor birinciyide izlemedim. bence filmin adi uzerinden izleyici topluyor sadece hazir kitlesi var nasilsa
    Eskilere gidiyor deilmi o bizim asil oyuncular filanda yoktur :/
    Ayrica bu fipmi sevmeyen olsun be :D

0|0
    0|0
    • Ya hem yeniler var hem eskiler :) Hani ilk izlediğimde Gandal falan hep yaşlanmış gelmişti. Garipsemiştim ama kötü de değil. Çünkü farklı bir olay ve yüzüğe de değinmişler. Belki LOTR gibi değil ama Hobbit de güzel. :)

• Zaten kardesim icin izleyecem :/
      İlk dilmine sinemya benle gitmek istedi gelmedim (zaten sinema sevmiyorum) simdi birinciyi izlettirip ikinciye birlikte gidelim diyor adamin arkadaslari omadigindanda değil bakma iste kirmiyayim bu sefer :)

• En sevdiğim sahne rohanlıların atlarla girişi. Hala tüylerim diken diken olur.

0|0
    0|0
    • Saat beş yönü ha? Ben de duygulanır hatta ağlarım :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Severim ama heyecan filan yapmadım çıksın bir görelim nasıl film olmuş..

1|0
    0|0
    • :) Deli heyecan yaptım ben. Çünkü ilk ikisi çok güzel değildi. Son filme saklamışlardır herhalde.

• 5 ordu savaşı adı altında savaşlar patlak veriyor :D

• Biliyorum :D

• Hobbit 3 ü Sabırsızlıkla bekliyorum :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...