Arkadaşlar mesela sevdiğim insanla - eşimle - sözlümle - sevgilimle aram bozuk. İnternette duaları araştırdım ve Allah'ın isimlerinden birkaçını?

Vermişler okuyun diyorlar yani bu büyü müdür gerçekten kafam çok karışıyor elbette normal olarakda hayırlısını istemekle beraber dua ediyorum ama onları okkusam günah mı bize bir zarar verirmi?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• ALLAH ın güzel isimleriyle dilek istemek neden kötü olsun gayet hoş bir şey

1|0
    0|0
    • peki bu isimlerle birlikte bir kaç sure de var onları okumak günah mı mı sizce?

• sure ve ALLAH'ın isimlerini okumak neden günah olsun RABBİM den adıyla istiyorsunuz bundan güzel ne var arkadaşlar
      mesela ya LATİF lutfeden demek lutfet ALLAHIM bu isminin hürmetine demek bence çok güzeldir

• Teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 2

• 1 incisi aşk flört sevgili vs durumları dinimiz yasaklıyor bunu nerden anladın dersen dinimiz zina yapmayın değil ZİNAYA YAKLAŞMAYIN diyor Kuran-ı Mucizül Beyanda (Kuran-ı Kerim) İSRÂ 32 ayette bulabilirsin o yüzden bu durumlarda Cenab-ı Hakka dua etmek ne kadar doğrudur sen kararını ver Zinaya yaklaşmak ve yapmak haramdır he şimdi sen bana şunu diyebilirsin Herkes Yapıyor Herkesin Yapması Kuran-ı Kerimdeki Ayeti değiştirmiyor ve o günahı haramdan çıkarmıyor

1|0
    0|0
  • saçmalama

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Niyet her seyden once gelir. Zikir cekmek dua etmekte bir sorun gormuyorum ama sunu unutma dua ederken haddini asmamlisin. Herseye ragmen hayirlisini dile

0|0
    0|0
Yükleniyor...