Pahalı zevkleriniz ?

Evet arkaşlar soru gayet basit .

Benim genel olarak Figür koleksiyonum ve Hayvanlarım.(Köpek,akvaryum,teraryum vs)

Güncellemeler:
Bizim aile mesleği ayakkabı çantacılıktır.Hep babama derim genç işi yap biraz dinlemez eski kafalı babam.Yapsa zenginn olacak haberi yok işte :))) Bir an önce el koymam lazım.

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• çantaya verdiğim paraya acımıyorum

mesela beyazın 5 modeli vardır dışardan görene beyaz çanta işte ama modelleri farklı benim gördüğüm farklı

0|0
    0|0
  • Benim parfum koleksiyonum var, parfum hastasiyim bütün maasimi bazen parfüme veriyorum - ve kiyafetlerimle magaza aca bilirim.. Ve ayakabbi hastasiyim

0|0
    0|0
    • Hangi parfümü kullanacağını şaşırmıyormusun ? :D

• 2. dediğini kullanıyorum zaten :)) Ama onu herkez biliyor ondan değiştireceğim.İlk dediğini duymadım.Yazdım bir kenera almaya gittiğimde ilk bakacağım parfüm belli oldu :))

• :-) evet kullan sonra gez onunla ha aklima gelen bir parfum daha var JOOP dan boyle pempe/kirmizi bor parfum :-) olurda birisine hediye pafum almak istersen yardimci olurum :-) kullandiktan snra yazarsan sevinirim :-):-)

• hmm bi bakalim.spor aletlerim var bu sayilir mi?

0|0
    0|0
  • İmitasyon takılarım tuzlu gelebiliyor birde puzzle lar.

0|0
    0|0
  • mangalar çok pahalı be

0|0
    0|0
  • Ayakkabıya ve kitaplara verilen paraya asla acımam ben.

0|0
    0|0
    • :D ayakkabıya verılene acı İpek ama kitaba açıma bir gün parasız kalırsan yakabılırsın :) bende internet uzerınden alıyorum kitapları e kitap olarak çgunu nasıl yakarım bilmiyorum :D

• Benim sayfalara dokunmam lazım ya e kitap sevmiyorum :)

Erkekler Ne Diyor 14

• cuba purosu, bulunca stokluyorum

0|0
    0|0
    • senin iiçin rakı içerim ben azizim..ona da hayır demem..ama soğuk ülke hatunlarınaa ayak uydurmak için çabamız

• bizde onu aurada köpük partisinde denedik..denemezk olaydık..yandık köpük içer duruma geldik..etraf davişka kaynıyor ortam sıcak..sen sıcak yanıyon..allasen neydi o

• hatun kesmine öyle diyoruz :D

• bi içkim sigaram var.haricinde gayet ucuz bi adamım :/

0|0
    0|0
  • Çin yemeği yemek :D Çine gitmek istiyorum bu yaz gezmeye ama quick chinaya gitmekten Çine gidemicem :D Çok ironik bi durum

0|0
    0|0
  • fotoğraf ekipmanları ..

0|0
    0|0
  • müzik

0|0
    0|0
  • Pahalı sayılmaz fakat

Fresbee ultimate ürünleri biriktiriyor ve oynuyorum

Ve

Hot wheels klasik arabalar serisi yapıyorum.

0|0
    0|0
  • rus

0|0
    0|0
  • Balıklarım.Kendim yemem giderim balıklarıma yediririm tüm paramı.

0|0
    0|0
    • Nelerin var ?

• Zor ama güzel oluyor.Zaten Discustan başka cichlidler sarmıyor, beni :)

• Bende sadece American cichildleri sarıyor :)) Malawi den sadece Auratus severim okadar :)

• Kız ArkadaŞı Kolleksiyonu . Hem çok pahalı hemde çok zahmetli

0|0
    0|0
  • gecelik chivas nazdrovya..

0|1
    0|0
    • viski sevmem ama tarzı olan adama afiyet olsun derim, ikram edilirse içerim de, alkol sonuçta

• :D:D lise de kışın istiklal marşı öncesi kayıkhane de arkadaşla içtik, hayatımda ki en zor hazır ol idi. devlet okulu, kmür az kalorifer yanmaz falan önlemimizi abartmışız biraz. :D

• gavuşka?

• don alırım ... %pamuk ve paçalı

0|0
    0|0
  • Herşeyin kalitelisine kaçarım o yüzden her aldığım pahalı oluyor

0|0
    0|0
  • saatlere düşkünüm

0|0
    0|0
  • sevgili koleksiyonum var bana çok pahalıya geliyor

0|0