Aşağıdaki şehirlerden en yaşanılır olanı hangisi?

sizce hangisinde yaşamak güzel ve sebebi ne?

• İstanbul
    16% (20)23% (20)19% (40)Oy Ver
  • Ankara
    17% (22)20% (18)19% (40)Oy Ver
  • İzmir
    36% (46)33% (29)35% (75)Oy Ver
  • Bursa
    13% (17)9% (8)12% (25)Oy Ver
  • Antalya
    18% (23)15% (13)15% (36)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
nedenini de yazın tembeller

0|0
28|35

En İyi Kız Görüşü

• Tek İzmir'de bulunmadım ve Antalya diyorum :) Bence her zaman güney kesimler daha iyi. Çünkü sanayi tesisi çok fazla yok. Çalışabileceğin yer çok özellikle yazın. Ve nasıl oluyorsa orada yaşayan küçük büyük herkes ya İngilizce'yi ya da Rusça'yı ana dili gibi konuşuyor :D :D Ya daaa Ankara diyorum :) Özellikle akademisyen isen.. Bursa çok fazla ayrıcalıklı değil, İstanbul benzeri bir yer..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 35

• Ankara kuşkusuz.. çünkü doğma büyüme Ankara lıyım ve inanın türkiyenin birçok şehrini gezdim en yaşanılır şehir Ankara Ankara olmasaydı kayseri derdim bu iki il herşeyi ile çok yaşanılır bir şehir.. ankarada nedenmi yaşanılır..1- İstanbul a nazaran kalabalık değil..2-gezilip görülecek çok yer var müzeler parklar lunaparklar.. sosyal etkinlik alanı çok hemen hemen her gün bir fuar var :) ulaşım iyi. ulaşım olanakları da çok..
    termal turizmde yeni yeni atılım yapmaya başladı.. sonra anıtkabir atatürk orman çifliği hacıbayramı veli özellikle yenirestore edildi ankaraya gelenlerin görmeden gitmemesi gereken bir yer hacı bayramı veli camii gibi gezilebilecek yerler de var ayrıca tartışmasız türkiyede şehir içi yeşil alanı en çok olan il dikkatinizi çekerim şehir içi diyorum.. orada bir yanlış anlaşılma olmasın.. şimdi ayrıca trafikte istanbula nazaran az.. birazda eksi yönerin den bahsedeyim hava kirliliği fazla osb leri ve sobalı evler yüzünden , gecekondu çok yani plansız yerleşme var dolayısıyla ankarayı avcunun içi gibi bilmeyen biri türközü nde incesuda seyranbağlarında topraklıkta rahatlıkla kaybola bilir.. ayrıca şu sıralar ankaralı nüfusundan çok suriyeli insan dolmaya başladı.. insanları çok gergin olabiliyor zaman zaman... ve eğer 7 yıl önceki patlamada sizde ulusta anafartalar daysanız arrtık ulusta rahat rahat dolaşamazsınız ben oradaydım ve canlı bomba ya da uzakta da olsam patlamanın sesinden yere yığıldım tabi 1-2 saniye sonra toparlandım vahşet yeri gibiydi ve o gün bugündür ulusta korkarak gezerim hızlı adımlarla geçerim anafartalardan.. işte o dehşet anları http://w ww. youtube. com /watch? v =Qdd enWyvARY

0|0
    0|0
  • İzmir candır ya

0|0
    0|0
  • İstanbul full doldu atım atıcak yer yok ankarayı bilemem ama orasınında çok doldugunu söyliyen arkadaşlarım var antalya İzmir bu bölgelerde güzel kız var dediler uzun süüredir erkek akını var :D en sakin olan yerler bursa yalova konya zonguldak yalova rize buralara git kafa dinle :D

0|0
    0|0
    • kafa dinlemek için çok erken değil mi :)

• ama bir mezun ol kapağı en sakin şehre at sen böyle yaşayamazsın :)

• bana göre istanbuldan ne kadar uzak olursam o kadar iyi olur mesela yazları yalovaya gidiyorum :D istanbula gelirken ağlıyorum öyle diyim asdasd

• Antalya

0|0
    0|0
  • antalya iyidir

0|0
    0|0
  • Singapur.

0|0
    0|0
  • Hava kirliliği daha az olsaydı Ankara derdim. İizmir doğumlouyum İzmir e gidiyorum her sene İzmir i tercih ederdim. Hem daha az nüfus trafik hem de tatil beldlerine yakın olması ( çeşme, kuşadası vb) ndan dolayı...

1|0
    0|0
  • İstanbul haric iki gunde biktim trafikten

0|0
    0|0
  • angaralım.. konya da oturuoz ama ben izmirdeyim :D... İzmir güzel şehir lakin bir angara değil ;)

1|0
    0|0
  • İstanbul tabiki nedeni çok sevmem

0|1
    0|0
  • Kime göre neye göre?

0|0
    0|0
  • İzmir . insanlar çok rahat eğlence var deniz var tatil beldeleri yakında daha ne olsun

1|0
    0|0
  • Ben İstanbul'da dogup buyudum ama izmirde yasamakta hep cazip geliyor

0|1
    0|0
  • İzmir tabiki de :)

0|0
    0|0
  • Antalya.

0|0
    0|0
  • Venedik

0|0
    0|0
  • İstanbul tabikiiiiiiiiiii !!! Anadan başka yar, istanbuldan başka diyar olmaz !! ;))

0|1
    1|0
  • İnsanın doğduğu memleket neresiyse orasıdır..

0|0
    0|0
  • kişiye göre değişir.

0|0
    0|0
  • İzmir :)

1|0
    0|0
  • İstanbul .

0|0
    0|0
  • şu sıralar Ankara

0|0
    0|0
  • Ankaraaaaaa

0|0
    0|0
  • İstanbul çünkü istanbulluyum :))

0|1
    0|0
  • Kayseri niye yok

0|0
    0|0
  • ankarayı seviyorum

0|0
    0|0
  • Hiçbiri :)

0|0
    0|0
  • Ankaranın sadece adı var tunceli den farkı yok. İzmir gerisi boş.

0|0
    0|0
    • oha tunceliyle nasıl bir tutarsın

• yukarıda dileğimi diledim bundan sonra olacak işte asfasf

• Ha iyi jajaja

• Nevsehir harika dunyanin 7 harikasindan bitanesi

0|0
    0|0
  • Kendimi bildim bileli İstanbul'dayım güzel ama trafiğini çeken bilir. Antalya diyorum.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 27

• İstanbul gibi yar olmaz..

1|0
    0|0
  • Seçenekleri okuyunca en çok oyu izmirin alacağını anladım:)) şöyleki, hem büyük şehir, hem İstanbul kadar kalabalık değil, hem denizi var, hem insanları sanki daha cana yakın... Ama tek eksiği iş yok?

0|0
    0|0
    • çoğunun kızlarla kafayı bozduğu için seçtiğini de biliyorsundur :)

• Ankara tabii ki de. bursa hariç kalanları direkt olarak gezip tozma şehirleri. ve bursa ile Ankara arasında da ankarayı seçerdim.

0|0
    0|0
  • İzmir D:dD:D.

0|0
    0|0
  • Ankara tabiki :) ne kadar zordur Ankarayı sevmeyen birine anlatmak? ya okursun ya aşık olursun Ankarada :)

0|0
    0|0
  • Antalya, iklimi insanları yaşam kalitesi her şeyi çok güzel.

0|0
    0|0
  • Bursa

0|0
    0|0
  • Yeşil Bursa

0|0
    0|0
  • İzmir deniz kokulu şehrim :)

0|0
    0|0
  • Ankara'm ❤️

0|0
    0|0
  • ben olsam izmir'i seçerim.
    bol balık, yeşillik bol ve ucuz,
    ev fiyatları ucuz. e daha ne olsun :D

0|0
    0|0
  • İzmir diyorum.

0|1
    0|0
  • İstanbul kalabalık , Ankara kalabalık soğuk , Antalya çook sıcak ya Bursa ya da İzmir :) Ama ben İzmir'i daha çok sevdiğim için onu seçtim :)

0|0
    0|0
  • iki yıldır İstanbul'da yaşıyorum tadı da bir başka çilesi de :)

0|0
    0|0
  • Bursa

0|0
    0|0
    • Hem manevi yerler var hem de denizi olan bir bölge çünkü.. Mesela Ankara'nın denizi yok.. Soğuğu kötü.. İstanbul yaşanılacak bir şehir değil asla.. İzmir sevmiyorum o şehri, orda kötü hatıralarım var çünkü..

• hmm. bursa nın da yazı çok feci ama dimi:)

• Yeşil Bursa ♥

0|0
    0|0
  • Antalya..

0|0
    0|0
  • Ankara

0|0
    0|0
  • İzmir olabilir

0|0
    0|0
  • antalyanin nvfustnun yarisi turistler yasyo oldugu ıcn cok genis ve rahat bir sehrdir

0|0
    0|0
  • İzmir tabii ki :)

0|0
    0|0
  • Kesinlikle Bursa.

0|0
    0|0
  • Hepsine gittim gezdim İstanbul da yaşıyorum ama İzmir de yaşamak isterdim

0|0
    0|0
  • Bursa