Çok çi̇rki̇ni̇m :(?

Kocaman bir Burnum var göz kapakların çok büyük ve ölü balık gibi bakıyorum yaşım aslında 28 ve hala sevgilim yok boyun 180 saçlarım dökülüyor ve sarı sizce bana güzel kızlar bakmaz mı?

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• Işığı kapatırsan ne sen önünü görebilirsin nede seni görmek mümkün olmaz👍 bak bendede tip yok ama kimsede umrumda değil👍 hayatını yaşa arkadaşım kimse senin için yaşamıyor söylediklerini umursama👍

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bu kadar özgüvensiz olma

0|0
    0|0
  • Once gormek lazim o kizlarda kolay yolla guzel olmuyolar estetikler bakimlar ooohoo

0|0
    0|0
  • özgüven olunca hiç bir kız tipe bakmaz içini açıp iyiliğini sevgini sunarsan

0|0
    0|0
    • Kız güzel olsun da isterse dünyanın en pislik insanı olsun bk Adriana limaya erkeklerin nasıl ağzı sulanıyo ona bakarken neden çünkü hayattaki tek varlığı o istediği kadar insan olmasın ama güzel olsun demi hayat gayemiz bu bizim çirkin bir erkekte olsak yakışıklı da olsak

• ne insanlar var tipi kötü ama çok sempatik komik olan. özgüvenini kaybetmişsin.

1|0
    0|0
  • İcin güzel olsun. Etrafındakileri bilginle konusmanla tavrınla etkile ;)

0|0
    0|0
  • Aşk sevgi tip bakmıyo valla benim sevgilimde esmer kaşları çok kalın ve Birleşik sayılır kilosu çok fazla ama ben tipine değil sempatikligini merhametini o güzel yüreğini sevdim

0|0
    0|0
    • Tipe bakmıyor yazcaktım

• Ben tipe bakıyorum amaa

• Öz güvenimde sorun yok sorun sadece görünüşümü biraz taktm yaş geçince zaten ciddi ilişkilerin adamı değilim de ben ;)

Erkekler Ne Diyor 4

• bakarlar ama saklanmaman lazım

0|1
    0|0
  • Niye bakmasınlar ki biraz kendinle ilgilensen çekingen yani özgüvenin yüksek olsa hiç bir sorun kalmaz.

0|0
    0|0
  • Biraz ozguvenli ol. Tipsiz olabilirsin ama tip hersey degil, isin %30 u falan. Kendini geriye kalan %70 te gelistir. (Giyim, konusma, genel kultur vs vs..)

0|0
    0|0
  • Kanka senin de olur merak etme

0|0
    0|0
Yükleniyor...