İstanbul Kartal ve çevresinde iyi bir sinema tavsiye edecek olan var mı?

Kartal, Maltepe ve buralara yakın 3D sistemi güzel olan bir sinema tavsiye edecek olan var mı?
cinemaximum Maltepe carrefour için internette çok kötü yorumlar var. kimse orayı tavsiye etmiyor. yakın zamanda orada film izleyen var mı?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ben olumsuz bir şeyini görmemiştim..

Pendorya Alışveriş Merkezi 'ni deneyebilirsin gerçi orası da uzak

Yorumlara bakacak olursan eğer Akasya AVM'deki cinemaximum gayet iyi deniliyor.

0|0
    0|0
    • Akasya derken? Neresi oluyor Akasya?

• metro ulaşımı kolay bana
      Kadıköy kartal metrosunda Acıbadem durağındamı ineceğiz?
      iyi mi oranın sineması?

• Ünalan durağında ineceksin metro bağlantısı var avm'nin ve yeni açılan bir yer burası 1 sene olacak.. ek bilgi olarak: 2. apple store da burada açıldı..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Maltepe carrefour iyi bence kotu birsey duymadim halamlar oturuyo maltepede. Maltepenin merkezindede guzel cinemalar var.

0|0
    0|0
    • yorumlarda çokça şikayet etmişler orayı. içerisi yağ kokuyormuş. çalışanlar hiç ilgilenmiyormuş. 30 dakika reklam oynatılıyormuş filan. millet hep yağdırmış ora hakkında /

• Merkeze gidebilirsin ozaman.

• Maltepe Carrefour gayet güzel ben hiç bir sıkıntısını görmedim tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • içinde yağ kokusu varmış, 30 dakika reklam oynatılıyormuş. aldığın koltuklara başkaları oturduğunda gidip şikayet ediyormuşsun ve onlar da, boş yerlere oturun, kaldıramayız insanları, diyorlarmış falan.
      böyle yorumlar okudum.

Yükleniyor...