Hoşunuza giden komedi fimleri nelermiş bakalım?

yerli yabancı fark etmez sadece çok güldüren komedi filmlerinden var mı tavsiyeniz ?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• **** İnsanlar Alemi, gülme garanti.

**** Alemin Kralı var gülemezsen önce bi tedavi ol.

0|0
    0|0
    • garanti dediğine göre gülerim heralde tsk ederim :)

• Birinde Kemal SUNAL'ın oğlu ve çok zeki oyuncular var, diğerinde Şafak SEZER var daa nolsun.

Çok guzel hareketler bunlar var onu da kaçırmamaya çalış. Her zaman gül. Strese savaş aç. Çünkü kimsse sana acımaz. Gülüp eğlenmenden herkes rahatsız olur.

• aynen öyle gülmeyi kimse çekemez senden başka..

Erkekler Ne Diyor 8

• salak ile avanak eski bi film ama inanılmaz bi komedi :)

0|0
    0|0
  • Büyük üstat Kemal Sunal'ın filmlerini tek geçerim. Özellikle Hababam sınıfının bütün serilerini.

Yalnız bu konuda bir kaç bişey söylemek istiyorum o dönemde çekilen filmlerde bir inek şaban bir de eşoleşek lafı vardı argo kelime olarak. Şimdikiler ana avrat düz saydırıyor ve milletimiz de bunları izlemeye gidiyor ne kadar üzücü bir durum bence.

0|0
    0|0
    • doğru ama komik geliyor insanlara.hatta artık argosuz olanlar komik gelmiyor o derece yani ..

• Yani seninde dediğin gibi tartışmaya açık bir konu ama ben şuan ki dönemimizde Cem Yılmaz kadar usta ve güldüren bir komedyen tanımıyorum. Gerçi onda da dolaylı yollardan küfür öğesi ağır basıyor ama o adamın yüzüne bakınca gülesim geliyor nedense:D Mimiklerini iyi kullanıyor.

• dimi cem yılmaz adam bence iyi bi meddah .

• zaten yazacaklarımın çoğunu arkadaşlar yazmış eğer gebermek istiyorsan pc başında çokfena isimli filmi izle komik yönleri çok fazla ama felaket sıkacaktırda harbiden cokfena bir film :)

0|0
    0|0
  • kemal sunal filimleri dokunmayın şabanıma bütün filimlerine hastayım bütün filimlerinde gülme krizlerine sebep oluyor:)))))

0|0
    0|0
  • idiocracy

her türlü jim carry filmi...

dumb n dumber

0|0
    0|0
    • tsk ederim izlcem :)

• evet bunlarda film sinema çok ama çok komik.

• bakcaz artık :)

• Kesinlikle

0|0
    0|0
  • Rop Shnaider ve Adam sandler

bu adamların her filmi harika tekrar tekrar izlerim

0|0
    0|0
  • 3 idiots, postal, süper ot, Ali G, harold & kumar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4