Bu diziyi izlediniz miiii?

Breaking bad izleyenler var mı? Varsa yorum alayim nasıl?

0|1
5|13

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• mükemmel bir dizi bana göre walter white karakterinin değişimi inanılmaz bu karakterin önce şartlardan dolayı böyle bir işe bulaşmasını normal olarak görüyoruz ama sonra güce olan tutkusundan dolayı içinden çıkamadığı bir hal alan ve bunu açıkça gözler önüne seren, izleyen herkesin kafasında sürekli sorular bırakan bir dizi acaba bizimde gözümüzü güç hırsı bürür müydü? diye sorduran bir dizi ilk başta öldürmek fikrine dahi sıcak bakmayan ama sonrasında gözünü kırpmadan adam öldürecek birine dönüşmesi insan doğasının ne kadar değişken olduğunu ortaya seriyor

2|0
    0|0
    • Evet adam tuhaf ve komik :)

• Başta öyleydi ama sonrasını biliyorsun yaptıklarını spoiler vermiyim :) Karısının böyle şeyler yapmasıda normal o psikolojıyle yaşadıklarıyla bence walta anlayış gösterip skylerı kötülemek doğru değil...

• ben skyler i burdan bir daha kınıyorummm :) haksızlık walter a çok fazla anlayış gösterdiğim söylenemez eleştirdim kendisinde olan değişimi gus fringere gelince adam kendi kişiliğinde ki birbiriyle zıt 2 rolünde hakkını vermiş helal olsun.

• eski dizi bu

0|0
    0|0
  • Ben cok yabanci dizi izleyen birisiyim. Benim icin yeri cok ayrıdır. Kesinlikle izlenmesi gereken bir dizi. Genelde yabanci dizilerin ilk 4 bölümü pek baglayici olmaz. Ama bu dizi ilk sahnesinden belliydi guzel oldugu.

0|0
    0|1
  • İzlemedim :D

0|0
    0|0
  • yooo

0|0
    0|0
  • yayınlanırken bende izlemiştim başta güzel geliyo sonradan gözüne çarptıgında boş bir dizi oldugunu anliyosun sana tavsiyem wilfred izle izlemediysen kesin izle breaking den çok daha kaliteli bir dizi

0|0
    0|0
  • güzel dizi. abartılara kulak verme efsane değil bikere. sürükleyici hiç değil. ama izlenmeli keyif alacağından eminim. karakterler süper. tavsiye ederim ama bir prison değil yani

0|0
    0|1
  • Sadece bazi bolumlerini ve guzel dizi :)

0|0
    0|0
  • on numara beş yıldız izleyin izletin..

0|0
    0|1
  • Spartacus ten başka yabancı dizi tanimam

0|0
    0|0
  • son sezon ve finali harika hatta müthiş ve ötesi

0|0
    0|1
  • Dünyanın gelmiş geçmiş enn saglam dizisi

0|0
    0|0
  • Ahahahah soruya bak ya nefes alıyor musunuz der gibi. İnanılmaz bir dizi. Boşuna yaşıyorsun şu an.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...