Arkadaşlar size bişey sorucam aramızda Ahmet Kaya dinleyen vardır muhtemelen en çok sevdiğiniz şarkısını yazarmısınız :) ?

arkadaşlar günümüz gennelikle pop ingilizce felan dinliyo evet bende onları dinliyorum ama iş AHMET KAYA olunca değişiyo ve bu sevgim 1 yıl felan oldu hatırlarısınz bir ara suskunlar dizisi vardı ve hep fon müzik olarak ahmet kaya nınkilerden seçerlerdi ve bende bunun sayesinde ahmet kaya nın şarkılarına tutuldum neyse ben pek fazla şarkılarından seçenek olarak kullanmıyorum hergün her saat dinliyorum ama 4-5 şarkısını ya sizin en sevdiğiniz şarkısı ney yardımcı olursanız çok sevinirim eşekürller

0|0
6|17

En İyi Kız Görüşü

• 6 yaşımdayken babamlarla her köye gidişimizde otobüste hep şafak türküsü çalardı.. bende hep o türküyü dinlemek için hep babamları o saatte o parçayı dinlemek için gitmeye zorlardım.. ve şu an 25 yaşındayım. 19 yıldır Şafak türküsünü aynı heycanla ve aynı telaş iile dinlerim.. Hepsi birbirinden güzel ama şafak türküsü benim için bambaşka :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• ya bı ahmet kaya kosesı acsınlar su sıteye, bu nedır arkadasım hergun bır ahmet kaya sorusu.. ıstısnasız hergun hemde.. haının onde gıdenıdır kendısı benım ıcın.. vardır bırkac guzel parcası ama bu onun vatan haını oldugu gercegını degıstırmez.. arabamı serefsızlerın ulkesındebıraktım dedı bu laftan ıncınmeyen varsa mevlut okuttursun, ben mezarında taklalar atmasını dılıyorum sadece...

0|0
    0|1
    • evet biliyorum öyle bir insan olduğunu ama sen o kusurlarını göze alma sadece dinle o zaman anlarsın kardeşim ;))

• Birazdan kudurur deniz
    İyimser bir gül
    Şafak Türküsü
    İçimde ölen biri var
    Memleket hasreti

Bu da bonus:
    http://youtube.com/watch?v=GEQQFxytT_w

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • hiç dinlemedim dinlemem de o nedenle bir şey öneremiyeceğim haaa ağladıkça ülkeyi böleceğizi dinle asdasdasdad

0|0
    0|0
  • Arka Mahalle

0|0
    0|0
  • Odam kireç tutmuyor.

0|0
    0|0
  • En çok nerden bileceksiniz sonra kum gibi

0|0
    0|0
  • Safak turkusu, agladikca

0|1
    0|0
  • Nereden bileceksinizzz :)

0|0
    0|0
  • Bahtiyar

0|0
    0|0
  • bir çok var ama ay havarın yeri başkadır bende

0|0
    0|0
  • benny benassi satisfaction bunu dinle ahmet kaya sarmaz :))

0|0
    0|1
  • Acılara tutunmak ve doğum günü şarkısını severim :)

0|0
    0|0
  • hep sonradan şarkısı ve kum gibi şarkısı favorimdir

0|0
    0|0
  • Kum gibi bahtiyar

0|0
    0|0
  • Hani benim gençliğim

0|0
    0|0
  • Arka Mahle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Biz seninle birbirimizden habersiz bir Ahmet Kaya şarkısının nakaratında ağlamadıysak, yazıklar olsun bize! ;(((

1|0
    0|0
  • Şiire gazele..

0|0
    0|0
  • Hep sonradan

0|1
    0|0
  • söyle ve ağladıkça favorim

0|1
    0|0
  • şafak türküsü