Ergen sorusu değildir?

memlekette olan biten hakkında neler düşünüyorsunuz

ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası alan tüm ergenekoncular, dışarı çıktı

doğu perinçek dışarı çıktığında şunu söyledi ; bizi içeri atanların hepsi içeri girecek

şimdi Ergenekon operasyonunu yapan cemaat içeri alınıyor ve tasfiye ediliyor

Dolmabahçe buluşmasında yaşar Büyükanıt tayyibe gösterdiği dosyalar neticesinden olan olaylar bunlar

siz ne diyorsunuz fikriniz nedir

neler oluyor

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Büyük aileler ne derse o oluyor satranç gibi oynuyorlar bizle

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• Siyonistler ile gerçek milliyetçilerin savaşı.. Arkasın da ABD ve İsrail var.. Amaç Wilson planını işler hale getirmek.

0|1
    0|0
  • Yasama yürütme ve yargının kendi içlerinde bağımsızlığı denen kavram tamamen kayıplarda. Her olan olayda bu daha başlangıç daha ne günler göreceğiz hissiyatı daha da pekişiyor bende. Sindiremediğim nokta ise insanların sorgulama yeteneğini (buna bir çok köşe yazarı ve siyaset adamı da dahil) çeşitli gündem malzemeleri ile bulandırıp asıl olan gerçekleri başarıyla nasıl saklayabiliyorlar? Bu algı yönetimine çoğu medya patronu ve siyasetçi bile bile nasıl alet oluyor? Düşünen ve sorgulayan kesim nasıl susabiliyor? İçler acısı bir durum. Ben bir çıkış yolu bulamadım ve susmaya karar verdim şimdilik. Ama biliyorum ki sustukça sıra bize de gelecek. Türkiye Cumhuriyeti'nin hakkında hayırlısı olmasını temenni ediyorum. Saygılar.

0|0
    0|0
  • Globalleşen dünyanın yükselen borsası bunlara sebep oldu sonuç olarak biz bunu istemedik ama bu oldu yani taam mı? Ha şimdi biz bunu istedik diye olmamış olabilir amma lakin öyle değildir sonuç olarak kutup ayıları çok yalnız..

0|0
    0|0
  • adalet alçkların elinde !

0|0
    0|0
  • iç savaş cıkartmaya calısıyor dış güçler ergenekon kürt türk alayını bırbırıne karıştırmak istiyor

0|1
    0|0
  • Bu ülkede neler olduğunu kimse tam olarak anlayamaz kavrayamaz 5 yıl önce Türk ordusunu içeri atan cemaati şimdi AKP temizliyor bakalım akpyi kim temizleyecek kime inanacağız diye sorarsan kimseye inanma fakat onları dinle

0|0
    0|0
    • ergenekoncuları içeri atarken akp bunları alkışlıyor ve destekliyordu,

• dolmabahçede tayyiple alakalı önemli dosyaları tayyibin önüne koydu, ve o tarihten sonra tüm ergenekoncular teker teker dışarı çıktı,17 aralık olayı cemaatin artık hırsızlığa tahammülsüzlüğüdür

• Cemaatin çok temiz ergenekoncuların içerden çıkması cemaat ve AKP kavgasının sonucudur cemaat geçmişte yaptıklarının cezasını çekiyor ve ileride de AKP aynı cezayı çekecek

• Egemenlerin kendi aralarındaki savaş. Bize yararı olmaz, etkisi sadece zararı oluyor :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...