Kahraman Tazeoğlu basit bir şair değil mi sizce?

Hani küçümsemiyorum ama ne bilim sozleri siradan basit gelen gündelik sozler. Şiir yonum iyi emin olun yazdigim bazi siirler col daha güzel duruyor. Ilerde bir gün kitap yapip dagitabilirim ama kendim icin yaziyorum daha öylesine hobi olarak. Kahraman tazeoglunun cok sevilmesi tüm sozlerinin sanalda medyada dolasmasini anlamıyorum

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Küçümsemek kesinlikle olmasın ama, sanki genelde dizüstü edebiyatı yapıyor. Hani basit şeyler yazıyor, ergenler alıp sevgilisine söylüyor.
    Biraz basit evet.

0|0
    0|0
    • Aynen aynen bende tam onu diyorum düşünüyorum zaten hani edebiyat ile arasi olan olgun birine işlemeyen sözler

• Milenaya Mektupları bulamıyorum.

• Hade ya pdf şeklinde indirebilrisin ama

Kızlar Ne Diyor 3

• katılıyorum

0|0
    0|0
  • Bunu bana bir arkadaşım da söylemişti ve kızmıştım. Ama gerçekten öyle güzel şiirler yazdığı falan yok.

0|0
    0|0
    • Cok basit sözler ve günümüz iliskilerinin en büyük sorunu guvensizlik aşk sorunları olduğu icin daha cok bu konuları ele alması insanin kendisini bulmasina neden oluyor o yuzden insanlara iyi geliyor olabilir ama bir de milenaya mektuplar eserini okuyan başka iyi şairler okuyan biri onu siradan biri görür.

• Hahaha :) Ben de okumadım. Okudun mu diye merak ettim. Medyum değilim :D
      Bir Bilim Adamının Romanı diye bir kitabı vardı Oğuz Atayın onu okuyabilirsin çok güzel. :)

• Oguz atayin cogu kitabının ismini bilirim :) ama en son zamanlarda Zülfü Livaneli Serenad okudum ondan once de elif Şafak aşk ve iskenderdi

• Radyo programını dinliyorum ve hicte basit degil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Şiir yazan insan her hangi bir kişiye yanlışın dibine girmedikçe basit demez be kardeş. Açıkçası katılamadım sana.

0|0
    0|0
    • Hayir kendimi tabiki daha iyi görmüyorum ama bu işi isteyerek yapsam kafa yorsam inanin daha oyo orijinal sözler cikar. Adamın orijinalligi yok sıradan sürekli kullandigimiz sözleri barindiriyor

• Kahraman Tazeoğlu tarz olarak sevdiğim bir şair değil zaten. Her şair herkese hitap etmez ya da bir şairin her şiirini benimsemeyebilirsin. Bunlar biraz da okuyanın yaşı, olgunluğu, duygu durumu, hayata bakış açısı ile ilgili değişkenler. O yüzden sana hitap etmiyor diye şaire basit demen hoşuma gitmedi. Ama tabi şiir akımlarına damga vurmuş şairlerin unutulmuş olması da üzücü bir durum.

• bende dinlerdim bir ara gençler seviyor işte :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...