Bugün duygusallığım üzerimde, şarkı söyledim. Nasıl olmuş?

Bir saatlik bir uğraş sonrasında bitti.
En sevdiğim Slow-Rock şarkılardan birisidir bu.
İyi veya kötü yorumlarınıza, eleştirilerinize açığım.
Saygı ve seviye çerçevesinde olursa sevinirim.

soundcloud.com/.../sen-aglama-by-sinirlibiber

Güncellemeler:
ÖNEMLİ GÜNCELLEME:
Şarkılarım kimseye hitaben söylenmemiştir.
Müziği çok seviyorum.
Ve yanlış anlaşılmalara yer vermek istemiyorum.
TEŞEKKÜRLER.
Geç oldu. Diğer şarkılarımı buradan diinleyebilirsiniz.
https://soundcloud.com/sinirli-biber
https://soundcloud.com/gumuspalali_kanibuz
Diğer şarkıları dinleyebilir ve fikirlerinizi, eleştirilerinizi adabıyla olmak kaydıyla belirtebilirsiniz. :):

4|0
127|52

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 126

Erkekler Ne Diyor 51

• Çok beğendim. bir sesini duyup kapatacaktım. Çok beğendim devam ettim dinledim sonuna kadar.

1|1
    0|0
  • Sesin güzel. Harcanıyorsun buralarda.

0|1
    0|0
    • Para gibi harcanıp bitmedikçe harcanmalarımız böyle olsun :) Teşekkürler. :):

• Kanki sen niye sinirlisin ki; git bir sanatçıyla düet yap da, mutlu et kendini, ;) tebrikler çok iyi olmuş ;)

#V

0|0
    0|0
  • En Sevdiğim parçalardan birini seslendirmişsin beğendim fakat bu sana diss atmayacağım anlamına gelmiyor :)

http://vocaroo.com/i/s10nRiXLKkE2

Iyi olan kazansın :)

0|0
    2|0
  • Hiç beklemediğim kadar başarılı. Tebriklerimi bir pakete koyup gönderesim geldi be.

0|1
    0|0
  • eline sağlık dicem boş kelime olacak :D diline sağlık

0|1
    0|0
  • Slow-Rock'un en kötü yanı popa benzemesi bu yüzden çok tutulmuyor.. tabi aşıklar dinliyor genellikle =)
    ben yine her zamanki gibi Rob Zombie yi tercih ederim
    www.youtube.com/watch

-Hail Satan-

0|0
    0|0
  • fena değil

0|0
    0|0
  • Güzel

0|0
    0|0
  • Başkan çok güzel orjinalinide dinledim bu parçanın farkı yok diyebilirim gerçekten çok ama çok beğendim

0|0
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=0_FAnotGAHQ arkadaslar linkteki sarkı benim dinleyip yorumlaarsanız sevinirim özellikle rap severler

1|0
    0|0
  • Güzel olmuş :)

0|0
    0|0
  • böyle şeylerle uğraşıyor olman ne güzel ama sarmadı be hoca :) ama sesin dönüyor.

0|0
    0|0
  • Clean tenor:) az daha gür söyle back vocal çift ses yapmışın yakışmış bide yükselip sen ağlama diye girsen camı pencereyi indircektim ağzına sağlık:)

0|0
    0|0
  • helal sana sınırlıbıber

0|0
    0|0
  • sesindeki eko ilginç bir rahatsızlık veriyor. vokal ve sound ayrı ayrı kaydedilip birleştirildi sanırım bu bariz bir rahatsızlık veriyor

0|0
    0|0
  • Çok beğendim.

0|0
    0|0
  • beğendim ağzına, yüreğine sağlık güzel söylemişsin

0|0
    0|0
  • sesin iyi de sanırım şan dersi falan almamışsın tiz bir sesin var herkeste olmaz bak bu :) sonuna kadar kullan bu sesi şan dersi al. bide hep aynı tonda gitmişsin arada bir çıkış yapta kopalım orda :D

0|0
    0|0
  • dinlemedim. belirtmek istedim sadece :\

0|0
    0|0
  • gerçekten başarılı tebrik ederim...

0|0
    0|0
  • dinlemedim...

0|0
    0|0
  • Sınav filmini anımsattın :(.

0|0
    0|0
  • Dostum çok başarılısın tüm soundları dinledim ve en beğendiğim replay yaptığım parça "Sil Baştan" bu yolda devam etmelisin teşekkür ederim böyle bir sesi bize dinlettiğin için ayrıca bize tribe soktuğun için de kızdım sana :)

0|0
    0|0
  • sesin güzel profesyonel olarak birşeyler yapıyor musun çok merak ediyorum albüm çalışması felan

0|0
    0|0
  • ooo şarkı alırım bir dal

0|0
    0|0
  • Güzel kardeş, gayet başarılı.

0|0
    0|0
  • Kötü diyemem. Ama ses tonunu nedense pek beğenmedim.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim. :)

• Herkesin kulak zevki farklıdır. Bu sadece benim görüşüm. Bende bir zamanlar aktif olarak müzikle uğraştığım, enstruman çaldığımdan olsa gerek müzik konusunda oldukça seçiciyimdir. Başkası için mükemelde olabilir. Tarzın kötü değil lakin biraz daha pesten okuyabilirsen çok daha iyi olur kanatindeyim.

• Bar'da söylemek istersen zevkle yardımcı olurum

0|0
    0|0
  • profesyonel ce :D
    telefona indirsem şikayetçi olurmusun kardeşim :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    21
Yükleniyor...