Slash dinleyen ya da metal dinleyen var mı?

Slash veya metal dinleyen var mı? ( poser olmadan)

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Ben. Adam Slash'i sadece GNR'den ibaret sanıyor :D
    Bİr dünya ayrı çalışması var adamın. Şu an da 2. solo albümünü çıkartacaktı.
    Metal dersen Ankara'dan olabildiğince konsere gitmeye çalışırım, Ankara'ya Blind Guardian gelecek umarım iptal olmaz da gider Bard's Song söyleriz

0|0
    0|0
    • Aynen ya slash sadece GNS dan ibaret değil adam micheal jacksen nın yanında bile gitar çaldı muhteşem bir adam ya. Ben hele slashın eski albümünden bad rain nı çok seviyorum

• Çoook hemen bak :)

• Baktım beğendim! Arkadaş ol benle :D

• Slash=GNR
    Metal=müzik türü.
    Soruyu veya kısmı ile ayırdığında iki farklı şey sormuşsun aslında.
    Death ve black metal dışında alayını severiz.

0|0
    0|0
    • Bence black ve death metalde dinlenecek parçalar var ama nu metal hoş değil

• Benim için Slash GnR'dur demek istemiştim ben de. Çünkü GnR'u GnR yapan adamdır gözümde. Hepsi kaliteli müzisyendir ama nasıl Metallica'yı Metallica yapan adam James ise GnR'u da bu hale getiren Slash. Cevabım o nitelikteydi. Yaşlandık sanırım, kafa kaldırmıyor Black ve Death. Trash en fazla. O da olmazsa olmadır bizim için.

• Anladım bencede slash çok ayrı bir yerde ama ben herkesin GNR hayranı olup grubu basitleştirmesine ayar olduğumdan slashı ayrı olarak dinlemeyi tercih ediyorum. Bende heavy metal dinliyorum ama arada çıkıyor black death falan

• Guns And Roses dinliyorum arada seviyorum bazı parçalarını November Rain , Don t Cry , Heavens Door...

0|0
    0|0
  • Metal ve rock dinlerim

0|0
    0|0
  • Black metal ve thrash metal agirlikli dinliyorum aslinda sarkilarda tur ayirimi yapmam ama listem bu yonde yogunluk kazandi (metal turler arasinda)

0|0
    0|0
    • Arch enemy dinledin mi hiç

• Ovv fena sayilmazmis gelisiguzel bir kac sarkisina baktim pek cok sarkisini dinleyip guzel olanlari ayikliyacam
      Lord belial dinlemediysen dinle arada farkli sesler cok guzel oliyor mesela lamia daki flüt veya path with endless horizons daki kadin sesi aradaki cok hosuma gidiyor benim

• Bakarım bir :)

• Sweet Child O' Mine

0|0
    0|0
  • Slash nere metal neree

0|0
    0|0
  • Bilmem ama slash'in anastasia diye bir şarkısı var bayılıyorum.

0|0
    0|0
  • Slash yok ama metalle aramızda güzel bağlar oldu zamanında

0|0
    0|0
    • Nu metalde dahil olmak üzere mi?

• Emin ol dinleyen var rap ile metal dinleyende var :(

• Benden uzak olsunlar. Haggard dinle neşelen biraz.

• 10 yaşımdan beri dinlerim.

0|0
    0|0
  • black. death. groove. semfonik. doom. tum gruplsri bilirim ve dinlerim

0|0
    0|0
    • Nu metalde mi

• evet nu metal de..
      tum cesitlerin ayri bir havasi ve modu vardir. mesela black ve semfonik daha cok kisin ya da haya yagmurlu iken gider. death nu gibi olanlar daha cok insanin enerjik oldugu bir an enerjisini patlstsin diye vardir. d

• Poser ne olaki?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...