Unutursam Fısılda filmine giden var mı? Nasıl bir film? Gitmek istiyorum ama?

Yeni vizyona girdi ve ben çağan ırmak filmleri severim gidenler varsa nasıl bir film konusu ne benim çevremdekiler gitmediği için ben kararsız kaldım beğendiniz mi? Lütfen saçma cevaplar vermeyin gerçekten gitmek istiyorum kararsızım.

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Vizyona gireli uzun zaman oldu biraz geriden geliyorsun sanırım. Yani mükemmel değildi, ama iyiydi. Şöyle anlatayım, yapılan bir çok filmden daha güzel, daha kalitelydi, ancak bir Çağan Irmak filmi olarak baktığımda daha iyi olabilrdi diyorum, hafiften gişeye yönelinmiş, ancak oyunculuklar güzel, Hümeyra ve Işıl Yücesoy çok çok iyiydi, Işıl yücesoyun gençliği de iyi bir cast seçimiydi. Farah Zeynep de iyi bir seçim olmuş, zaten onun oyunculuğu oldukça ön plandaydı ama oyunculuğunu, mimiklerini zaten bildiğim içim beni pek şaşırtmadı, Müzikleri Kenan Doğulu yapmış ve gerçekten çok güzel bir iş çıkarmış ortaya, şarkılar hem dönemi yansıtıyor hem eğlenceli, ayrıca dönem müzisyenleriyle ilgili doğru noktalara parmak basmış, buram buram yeşilçam kokusu aldık aralarda. Eksikler vardı ama genel olarak güzel, duygulu, eğlenceli, müzikal tadında bir filmdi. Beni doyurdu

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 4

• Beğendim ben. Emek harcanmış olduğu belli. Ama vizyona gireli çok oldu kalkmadan git eğer istiyorsan.

0|0
    0|0
  • Yeni mi vizyona girdi? Ben gideli bir ayı geçti harika bir film

0|0
    0|0
  • Güzeldi ama benim gibi çok beklenti içinde gidersen hayal kirikligina uğrayabilirsin

0|0
    0|0
    • Teşekkürler anlamadım?

• Yani aşk filmi aglarim falan diye girmiştim bir de çok ovüluyodu ama muzik yogunluktaydi ve farah zeynep in de öyle çok güzel bir sesi yoktu iyiydi ama sadece iyi

• İzlediğim en iyi filmlerden di :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...