Merhaba arkadaslar sizce bağlama mı yoksa gitar mı çalınması kolay?

Ben çok istiyorum müzik aletlerini çalmayı fakat hep yapamazsın başlama bile diyorlar işin ucunda çok yetenekli mi olmak gerekir çalabilmek için yorumlarınızı bekliyorum😊

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Sana bağlı :) Müzik kulağı olması gerek insanın biraz da. O zaman bütün enstrümanlar kolay gelir insana :)

0|0
    0|0
    • Ben daha çok gitarı çalmak istiyorum ve şu korku var okul yıllarında müzik dersi kotu olan bir oğrenciydim

• Okulda sana gösterilen müzik dersleriyle bir müzik aleti çalmak arasında uçurum kadar fark var :) Gitar çalmaya başladığın zaman alışana kadar biraz zorluk çekersin belki, ama sonra gitar senin bir parçan olur. Bütünleşirsin gitarla. Ondan sonra herşey daha da kolaylaşır :) Yani sende gitarın dilinden konuşmaya başlarsın :)

• Çok teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Enstrüman çalmakta kolaylık yoktur. Her birinde güzel çalabilmek için çok emek sarfetmelisin. Tabi müzikle içli dışlı olmak müzik kulağı denen kavrama da biraz da olsa sahip olmak lazım. İnatçı olmak lazım birde. Kolay gelsin.

0|0
    0|0
  • Bence alakasi yok hemen basla bende ud caliyorum su anda 6 ay oldu ilk basladigimda kesin olmayacak diye dusunuuodum simdi ne zaman bos vaktim olursa caliyorum baglamami gitar mi dersen bence baglama calmayi dene cunku gitar bu donemde cok populer

0|0
    0|0
  • baglama her ortamda ve her sarkıya gore calınabılır ve soylenebılır. ama gitar baglamaya gore bıraz daha kısıtlı ve hıc bunları calmayı bılmıyen kısıler kurslar sayesınde şu an cok ıyı derecede calabılıyor. ıyı bır dınleyıcı ol yeter

0|0
    0|0
  • Ben ilk flut caldim sonra saz snra piano sonra gitar dün arkadasim cafer nazlibasin tavsiyesiyle kabak kemane aldim bu aslnda senin hangi tarz muzikten saatlerce usanmazsin ona bagli soyleme yetenegn var ise klasik baglamadan baslamani tavsie ederm

0|0
    0|0
    • Ne kadar guzel umarim senin gibi ilerleme sansim olur

• Teşekkür ederim:)

• Hic onemi yok rica ederim : )

• Yetenektn ziyade senin azmine, istemene ve sabrına bağlı bir şey. Yetenek faktörünü kafana takmadan gitmelisin. İkisi arasında zorluk olarak pek fak yok ama gitar belki biraz daha zor diyebilrm.

0|0
    0|0
  • Saksafon:/

0|0
    0|0
  • İkisininde kendi capinda bir zorlugu var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...