Osmanlıda eşcinsellik var mıydı bilgisi olan var mı?

Osmanlıda eşcinsellik var mıydı bilgisi olan beni aydınlatsın

Güncellemeler:
Evet vikipedi verileride urada bakabilirsiniz tr.wikipedia.org/.../Osmanl%C4%B1%27da_e%C5%9Fcinsellik
O değilde normalde soru sorsam bu kadar gelen olmaz

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 10

• Araştırma yapıyorsanız eğer; ilk olarak Wikipedia'yı kaynak olarak görmemekten başlayabilirsiniz. Kaynak, bilgi değeri içermez. Yorumlardan ibaret bir sayfa.

1|1
    0|0
  • Özel olarak bir kısıtlama yok saray tarafından. Yeniçerilerde nispeten sık görülen bir şey hatta eşcinsellik. Evlenmeleri, iş yapmaları gibi kısıtlamalar vardı.

0|0
    1|0
    • ha merak ettim demek osmanlıda böyle izin var

• Bu arada vikipediye pek güvenme bu tip konularda. Daha doğrusu tartışmaya açık herhangi bir konu hakkında pek güvenme. Açık kaynak olduğu için kaynakları çok sağlam olmayabiliyor.

• kanka ortaya bir iddaa attım herkes geldi duyan geldi

• valla bilemem de köçeklik vardı arkadaş yaa padişahların bazıları oynatırmış ne bileyim yalansa Allah af etsin

0|1
    0|0
  • her yazılana inanma knk. escinsellik insanın içinden gelen bişey değil ispanyada halkı sınırsız müddet kilisenin emriyle zindanlara tıkıyolardı kadınları rahipler hallediyodu da erkekler yıllarca birbirlerini seyrediyodu kücücük odalarda e nolacak insanın gözü dönüyo karısı kızı ayrı oldugundan herkes birbirini duduklamaya basladı sonra pnp bunları bir saldılar ortalık eşcinsel doldu olay böyle gelişti içimden geliyo diyenlerede inanma

0|0
    0|0
  • Alet-ül Eşey'ini keserler olmaz tabi :D

0|2
    0|0
  • olmaz olur mu hem de had safhada mesela hamam larda tellaklar genç yakışıklı oğlanlardan seçilirmiş ve gece için ücretlendirme yapılırmış internetten bulabilirsin

0|0
    0|0
  • Hanedan da yoktu.

0|0
    0|0
  • Yaşasalardı belki.

0|0
    0|0
  • Hanedan da yoktu çok şükür. ama halka bisey diyemem

0|0
    0|0
    • ben ilginç bir bilgi buldum kardeşim vikipedi verilerinde bu osmanlıda eşcinsellik olduğu ile ilgilide bilginiz var mı diye sormak istedim

• Osmanli hanedanı özellikle 18. Asira kadar İslami kaidelere sonuna kadar riayet ederdi. oglancilik gibi şeyler tamamiyle iftiradir

• hee iftira iftira

• hepsi gay

0|0
    1|1
Yükleniyor...