Michael Jackson size ne ifade ediyor?

Arkadaşlar çok merak ediyorum bizim toplumumuzda çok yanlış tanındı MJ. Irkını inkar etti beyazlattı kendini dediler ama vitiligo hastalığından kimse haberdar değildi.. Her neyse , kendisinin muhteşem yakışıklı olmadığının farkındayım ama sadece müziğine ve dansına olan yorumlarınızı bekliyorum

0|0
5|12

En İyi Kız Görüşü

• Onun cenazesine gitmeyi çok istedim..

koyu bi Mj hayranıyımdır.. Tek kelime SEVİYORUM.. ve HARİKA

0|0
    0|1
    • aynı kaderi paylaşıyoruz desene hayatımda büyük bir yer kaplıyor. Müzik, dans, yaşama bakış açısı.. Neverland e gitmeyi çok istedim ben de

• aynen ://

onun şarkılarını dinleyip ağlamak felaketti

Erkekler Ne Diyor 12

Kızlar Ne Diyor 4

• Küçkken kadın mı erkek mi olduğunu hep düşünp kadında karar kıldığım ve uzun zaman bu anlayışımn devam etmesni sağlayan sanatçı.

0|0
    0|0
  • mükemmel bi sanatçıydı bence roportajını dinlemiştim hastalığını biliyorum beyaz lekeler olduğu için beyazlaştırdı kendini onun gibi biri daha gelmez yani MJ bu müzigiyle olsun dansıyla olsun 1 numara

0|0
    0|0
    • kesinlikle sana katılıyorum :)

• aynen bende artık araştırmadığınız için bilmiosunuz diyorum.. Oysa o hep barış istedi ve çocukların mutluluğunu..

• Bence dans tarihinin üstadlarından :))

Hasta olduğunu bilmiyordum zaten hiç yargılamamıştım ama amacı beyazlamaksada daha kötü olmuş diye düşünmüştüm fakat beni bağlamaz dış görünüşü değil bıraktığı iz önemli ve onun bıraktığı iz silinemez cinsten.

0|0
    0|0
  • yabancı müzikten hoşlanmadığım içim mj hiç ilgimi çekmedi sonra gündeme geldiği şeyler doğru olmasa adının bu tip şeylerle anılması da hoş değildi o yüzden benim için fazla bi anlam ifade etmiyor

0|0
    1|0
Yükleniyor...