Kapat

Michael Jackson size ne ifade ediyor?

Arkadaşlar çok merak ediyorum bizim toplumumuzda çok yanlış tanındı MJ. Irkını inkar etti beyazlattı kendini dediler ama vitiligo hastalığından kimse haberdar değildi.. Her neyse , kendisinin muhteşem yakışıklı olmadığının farkındayım ama sadece müziğine ve dansına olan yorumlarınızı bekliyorum

0|0
5|12

En İyi Kız Görüşü

• Onun cenazesine gitmeyi çok istedim..

koyu bi Mj hayranıyımdır.. Tek kelime SEVİYORUM.. ve HARİKA

0|0
    0|1
    • aynı kaderi paylaşıyoruz desene hayatımda büyük bir yer kaplıyor. Müzik, dans, yaşama bakış açısı.. Neverland e gitmeyi çok istedim ben de

• aynen ://

onun şarkılarını dinleyip ağlamak felaketti

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 12

• 80 ler 90 lar ve dans , beyazlaşma ameliyatı

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • müziği benm için beş para etmez.. dansına gelince birkere garip gelir izlerim ikinci defa bakmam bile... poptan hoşlanmam.. basit insanların tükettiği cahil işi.. fast food gibi...

0|0
    0|0
  • ben de hayranıyımdır.

0|0
    0|0
  • pislik

0|0
    1|0
  • hic bisey ifade edmiyor

0|1
    1|0
  • Gebereceksin sözü geliyor aklıma

0|0
    0|0
  • moonwalk u bulan adam.

0|0
    0|0
  • Cnbc-e'de "This is it" izledin değil mi?

0|0
    0|0
  • Just beat it !

0|0
    0|0
  • boş

0|0
    1|0
  • hicbirsey...

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• Küçkken kadın mı erkek mi olduğunu hep düşünp kadında karar kıldığım ve uzun zaman bu anlayışımn devam etmesni sağlayan sanatçı.

0|0
    0|0
  • mükemmel bi sanatçıydı bence roportajını dinlemiştim hastalığını biliyorum beyaz lekeler olduğu için beyazlaştırdı kendini onun gibi biri daha gelmez yani MJ bu müzigiyle olsun dansıyla olsun 1 numara

0|0
    0|0
    • kesinlikle sana katılıyorum :)

• aynen bende artık araştırmadığınız için bilmiosunuz diyorum.. Oysa o hep barış istedi ve çocukların mutluluğunu..

• Bence dans tarihinin üstadlarından :))

Hasta olduğunu bilmiyordum zaten hiç yargılamamıştım ama amacı beyazlamaksada daha kötü olmuş diye düşünmüştüm fakat beni bağlamaz dış görünüşü değil bıraktığı iz önemli ve onun bıraktığı iz silinemez cinsten.

0|0
    0|0
  • yabancı müzikten hoşlanmadığım içim mj hiç ilgimi çekmedi sonra gündeme geldiği şeyler doğru olmasa adının bu tip şeylerle anılması da hoş değildi o yüzden benim için fazla bi anlam ifade etmiyor

0|0
    1|0
Yükleniyor...