Bahşiş verirken kendini kötü hissetme problemi?

var mı sizde de kötü hissediyorum kendimi bahşiş verirken bazen öyle yerlere sokuşturuyorum ki adam bulamıyodur bile sonuçta işini yapıyor niye para veriyoruz ayriyetten ama veriyoruz bilemedim şimdi düşeyim bunu sabaha akdar en iyisi

Güncellemeler:
çözcem bekleyin :)
1. çözüm = kuzey ülkelerinde yaşamak ( en kesini bu )
2. çözüm = bu meslekleri yapan 3 arkadaşa sorduk
1. arkadaş 19 yaşında= versinler l*n sigara param çıkıyo
2. arkadaş 25 yaşında= maaşımı hesaplarken bahşişleride sayıyorum
3. arkadaş (abi) fazla nezih bir yerde çalışıyor 35 yaşında = maaşımdan çok bahşiş alıyorum

çözümün sonucu küçüklere verme nezih yerde de bahşiş verme :D

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Güldürdün beni Aynı problem bendede mevcut bahşişi bırak yakın bir arkadaşa takı takarken 50 ise keşke 100 çeyrek altınsa keşke yarım olayına giriyorum bu daha bir beter. Bahşişin az geldiğini düşünüyorum kimi zaman. Bu aslında Bizlerin Çok sıcakkanlı ve alçakgönüllü olmamızdan kaynaklanıyor olabilir mi? :)

0|0
    0|0
    • ondan ama çözüm bulcam buna o garsonlar kuryeler kırılmasın diye kız arkadaşıma yavşamadığım kadar yavşıyorum adamlara yeter artık :)

• :))) Yakın bir arkadaşımı hamama bıraktım yıkan çık dedim dışarda bekliyoz adam girmiş hamama Tellak ovayımmı abi demiş buda sevinip iyice keseletmiş kendini maçın bitiminde tellak abimiz arkadaşımı kapıya kadar karşıladı o kim l*n dememle anlattı para verdinmi yok demesiyle yıkıldım. Hayır ibn*nin rahatlığına bak biz burada neler düşünüyoz.

• ahahahahahaahahahahaha gece gece haykırdım ahgahahahahahah

Kızlar Ne Diyor 4

• bende cok kotu hıssedıyorum ya

0|0
    0|0
  • İnsan kendini kötü hissediyor evet. Ama hiç vermemekten iyidir.

0|0
    0|0
  • Bende kendimi kotu hissediyorum

0|0
    0|0
  • O zaman adam servisi geciktirdiginde laf edemezsin, ters davranamazsin ve kotuleyemezsin bahsis garsonun sana olan alakasini arttirir eğer beklemek istemiyorsan ve servis kusursuz olsun istiyorsan cikaracaksin bes on lira gozden.

0|0
    0|0
    • Masadan kalkmadan yani bahşiş vermeden, garson nasıl anlıyor bu bahşiş verir bununla daha çok ilgileneyim? merak ettimde gizlicik :D

• gece gece pc başında boş bo şoturacağıma hayatımdaki nadir problemlerden birini çözdüm sizde yardım ettiniz saolun ve varmış bayaa böyle problemli arkadaş :D

• Rica ederim :D

Erkekler Ne Diyor 4

• vermiyorum

0|0
    0|0
    • işte onu kim ilk verdiyse onun suçu hep ilk vereni bulmak lazım tarihte :P

• nadiren veririm içimden gelir güleryüz ilgi vs için bazıları da anasını sattığımın avmlerinde bahşiş için diikilirler ya sanki lüks restoranmış gibi işte hususen paranın üstünü getirdikleri kutuya yüklüce 5-10 kuruş bırakıyorum

• ahahahahah :D

• bana bir garsonun ya da herhangi bir çalışanın efendimli konuşması bile beni kötü ediyor.. valla bahşiş vermedim hiç bugüne kadar. bilemicem

0|0
    0|0
  • Yanında eşi olmasa kimsenin bahşiş vereceği yokda ah bunlar hep sohbet sırasında inen karizmayı, yükseltme politikaları :D Elin garsonuda bu işten en karlı çıkanı :)

0|0
    0|0
  • İnsanı eziyormuşum gibime geliyor. 18 yaşında birisi 40 yaşındaki adama bahşiş veriyor. Vicdan azabı çekiyorum.

0|0
    0|0
    • yeminle aklımı okudun ne yapıcaz bu porblemi ya

• ama boynuzlarım yok yanlış anlamayın boynuzsuz boğa :DDD

Yükleniyor...