Metallica hayranları var mı? Türkiye'de verdiği 5 konserden kaçına gittiniz?

Müziğe başlamamı sağlayan grup. 1993 ve 1999'da verdikleri konserlere daha bebe olduğum için gidemedim. :) Gittiğim ilk konserleri 2008'de Ali Sami Yen'de verdikleri. Sonra 2010 ve 2013'te de. Bi' daha gelsinler yine giderim ulan!

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• 2004 e kadar sıkı Metallica hayranıydım. 2003 St. Anger' den sonra cozuttular. Kalıplar aynı eski tat yok. Davul tonundan tut bütün gitar tonlarında revize oldu. Eski hırçın James gitti emekli tenor james geldi. Artık zevk vermiyor. Arada bir nostalji yaparım ama şu anda çokta umursadığım bir grup değildir malesef. Çok bozdular çookk. O yuzden de gitmedim konserlerine.

0|0
    0|0
  • konserine gitme, albümleri dinle, iyice sirk maymunlarına döndüler. metallica 91den sonra bu işi bırakmaları gerekti

0|0
    0|0
    • 91 biraz ağır olur. Bana kalırsa 2006'dan sonra bırakmaları gerekirdi. Şu an eski enerjileri yerinde değil tabi. Ama son konser çok iyiydi. Her ne olursa olsun Metallica Metallica'dır.

• ama cliff öldü mustaine de megadeth i kurdu. sen 1989 seattle konserini izle youtube dan gerisini silicen zaten

• Kayıtlı tüm konserlerini izledim merak etme abim :) Ama benim için birinci sırada 92' San Diego ikinci 89' Seattle üçüncü de 91' Moskova

Yükleniyor...