Istanbul'un tadını çıkarmak için kesin görmelisin dediğiniz nereler var?

Dolmabahçe, Topkapı, Galata gibi belli başlı noktalarına birkaç kez gittim. Tek bir günüm var bu günü daha farklı geçirmek istiyorum bu bir etkinlik olabilir, müze/sergi/eğlence/gurme mekanı olabilir. Araba var, fakat park sıkıntısı olmasın diye Kadıköy'de bırakıp gezmeyi düşünüyorum. Ne önerirsiniz?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ne zaman geziceksiniz.

0|0
    0|0
    • Nereyi sayayım bilemedim her tarafı ayrı bir güzellik, aşığım bu şehre ben, 1 günde nereyi gezersin, Mecidiyeköy, Taksim, Beşiktaş, Eminönü, Sultanahmet, Ayasofya, Yerebatan sarnıcı, Üsküdar kadıköy hızlı bir şekilde de koca bir gün anca gezersin.

• Adalara git diycem havalar kötü.

Erkekler Ne Diyor 9

• Yanında sevgilin varsa Pierre Loti Tepesini önerebilirim. Manzara seviyorum diyorsan Süleymaniye'nin yakınlarında ki Ağa Kapısı'nda nargile eşliğinde, boğazı seyretmeni tavsiye ederim. Ardından Gülhane, Sirkeci taraflarına geçer yürüyerek Eminönü'ne geçebilirsin. Özellikle Sirkeci'deki binaların mimarisine dikkat ederek yürümeni tavsiye ederim, benim çok hoşuma gider ara sıra yaparım bunları

0|0
    0|0
  • eğer tarihi yerlere ilgin varsa süleymaniye caminii mutlaka gör istanbulun en muhteşem yapılarından biridir ayrıca yanında mimar sinan mezarınıda ziyaret edebilirsin. birde yine tarihle ilgin varsa arkeoloji müzesini kesinlikle gez ve gününüde pierre lotide kahve içerek bitirebilirsin

0|0
    0|0
  • Arabayı bırak be sultanahmet ayasofya beyazıt emiönü gezilecek yerler arasında. Kitap almak istersen uygun fiyata toptancılar oradadır sultanahmette👍

0|0
    0|0
    • Sultanahmet'te pek kitapçı görmedim tam olarak ne taraftan bahsediyorsun? Bir de Beyazıt kitapçıları var diyorlar İstanbul Üni'nin neresine düşüyor bilgin var mı?

• Kitap işiyle uğraşan biriyim illaki bilgimiz var👍

Çatalçeşme sokakta sultanahmet teki kitapçılar. Alfa dağıtım artı dağıtım ve yaklaşık 1000 yayın evinin oldupu bölge orası. Beyazıttaki kitapçılar sahaf tarzında. Beyazıt caminin arkasında kapalı çarşıya bakan tarafta kalıyor o dediklerinde.

Not: sultanahmetteki yayınevlerinin hepsinde tabela bulmak zor. Çatalçeşme sokaktan içeri girdiğinde gördüğün hanların hepsindeler 👍 alfa dağıtım önceliğin olsun baya çeşit var.

• Caddebostan sahil

0|0
    0|0
  • kız kulesi, rumeli hisarı, pierlotti, ortaköy.

0|0
    0|0
  • Pierre Loti, Rumeli hisarı, Ortaköy, Emirgan, Çamlıca falan müzeleri falan pek sevmem ben :)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Ortaköy bebek

0|0
    0|0
  • Kız Kulesi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Miniatürk e kesinlikle gitmelisin çok güzel beğeneceğine eminim gitmişken kız kulesine de gitmelisin :))

0|0
    0|0
  • Emirgana gidebilirsin sahilde güzel kafeler var

0|0
    0|0
Yükleniyor...