Marilyn Monroe yu özel kılan ve bu kadar akılda kalmasını sağlayan şey nedir?

Bunu çok merak ediyorum ne Farkı vardı bir çok kız sürekli onun sözlerini paylasiyo yaşadığı dönemde neden bu kadar iz bırakmış

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun nedeni aslında şudur;
    Marilyn Monroe aslında 'Amerikan Rüyası' adı verilen ideal ve üstün kültürün örneği olarak ortaya çıkarılan bir projeden ibarettir.
    İkinci dünya savaşının ardından, kimlik mücadelesini arttıran Avrupa ülkeleri ve özellikle ABD en iyi ve en olması gereken kültür bizdedir, mantığı ile büyük paralar ve reklamlarla belirli zamanlarda 'Dünya Starı' sıfatı ile bu tarz insanları gündemde tutmuş ve ikon haline getirmiştir.

İnsanlar ona baktığında kendisinde olmayanı görmektedirler. İyi bir yaşam, şöhret, güzellik ve dedikodu stunlarından düşmeyen ilişkiler.
    Marilyn Monroe'nin kendisini öldürmesinin ardından, kısa süre içerisinde sinema, müzik ve diğer dallarda sürekli olarak dünya starları ortaya çıkıp durmuştur.
    Onların çoğunu kendi ülkemizdeki sanatçılardan çok daha fazla önem verip, daha çok önemsemekteyiz. Bu yalnızca bizim değil diğer pek çok ülkenin başına gelen bir durumdur.
    Aksi taktirde Hollywood gibi büyük sermayelerin sinema pazarları ortaya çıkamazdı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• güzel orası tartışılmaz fakat reklam başka birşey değil. adriana lima cok aşırımı güzel değil ama reklamını iyi yaptın mı herkes talep eder

0|0
    0|0
  • on bir ayak parmakları varımış ben güneşin oğlunu yalancısım hakaten ben mesela hic onu düşünmem ve şimdyekadarda ah marilyn unutulmazsın deyenine rastlamadım

0|0
    0|0
  • taş gibi olması

0|0
    0|0
  • O pozu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ozamanin seks ikonu oldugu icin. zeki, güzel ve fizigi ile bence bukadar seviliyor

0|0
    0|0
  • Disiligi ile:)

0|0
    0|0
  • Zeki ve güzel kadın :) Sözleri de müthiş. Kıskanılcak bir varlık

0|0
    0|0
    • Sözleri yaşanmışlik içerdiği için mi bu kadar etkili olmuş

• Yani neden olmasın? Sözleri birçok kişinin hayatına uyduğu icin de olabilir :)

• Zeki güzel ve yetenekli bir kadın sonuçta :D daha ne olsun;)

0|0
    0|0
  • Kadının aklı vardı. Başqa bir deyim de ise onu illuminatiyi ünlü yaptığı söylenir ve hem de öldürdüyü

0|0
    0|0
Yükleniyor...