Bas gitar alacağım, sizce fiyatı uygun mu ?

Üye olduğum bir sitede üyelerden biri bas gitarının satılık olduğunu söyledi alttaki mesajı gönderdi.

Almayı düşünüyorum bas gitar zaten de sizce iyi mi fiyatı uygun mu ben öğrenmek için almayı planlıyorum?

Cort gbjb marka bass gitarımı satıyorum. Ürünün hiç bir problemi yoktur.250 TL

Sıfır fiyatı için: link

Güncellemeler:
teşekkür ederim arkadaşlar tavsiyelerinizi dinlicem.

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• gıtarla ılgılıyım bana pahalı geldı en azından sadece gıtarsatan yerlerde bassgıtar 120 tl

0|0
    0|0
    • hadiya okadar ucuzmu :S ben oyuncagını 99 tl ye aldım :( bilsem gerçegini alırdım :D

• Gitarla ilgiliyim demişsin.Güldürdün beni.Adam bas gitar hakkında soru soruyor.Sen klasik gitarınla takılmaya devam et.

120 liraya aldığın bas kalastan başka birşey değildir. Benim ilk gitarım bile onun 2 katıydı ve berbattı.Sen düşün yani.

Cort action 4 al bari.Başlangıç için iyidir.

Başlangıç amfisi içinde link bunu öneririm.

Cort iyi bir gitar markası değildir ama başlangıç için çokta alternatifin yok.

• evet ben kalas gıtar kullanıyorum zaten ondan bursanın en unlu gıtar merkezınden gıttım aldım ve zaten herkes kalas ondan barda sahne alanlar bıle benım aldıgım yerden alıp kalas gıtar calıyorlar ve zaten herkes kalaski o gıtar çalanları begenıyorlar ıste kalas bı ulkeyız pardon bız ya

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu gitardan bende var. Başlangıç için uygun diyebilirim. Gitarın gerçekten bir sorunu yoksa 250 TL normal fiyat. Ben dolar kuru 1.25 civarındayken 300 liraya almıştım. Bu site daha güvenilir müzik aletleri konusunda link şu anda bu gitar yok bu sitede. Görünümü Fender Jazz Bass şeklindedir. Tamamen aynıdır yani çok güzel kopyalamışlar :)

Benim tavsiyem adam gibi para biriktirip iyi bir gitar alman yönünde. Sen şimdi dersin bu olsun şimdilik daha sonra alırım daha iyisini diye ama daha sonra pişman olabilirsin. Gel benim sözümü dinle biraz sabret para biriktir bak bayram da geliyo hazır daha iyi bi gitar al :) istanbul'daysan Tünel'deki müzik aleti satan mağazalara sorabilirsin fiyatı.

0|0
    0|0
    • bayramda artık bize harclık cıkmaz dostum ya verdigin linki daha oncede soylemislerdi guzel bi site neyse bakalım paramızı biriktirelim öyle alalım

• Bursa'da arkadaşların var sanırım üstteki cevaba yazmışsn benim aldığım yere sorsunlar ben bursadan aldım. Sahibi bas gitarist zaten.

• netten alma git bi music magzasına oradan begenerek al ilk temas önemli gitarda

0|0
    0|0
    • onlarda çok pahalıya satıyorlar 50 hatta 1** tl fark oluyor komisyonları çok fazla

• Tabiki öyle dolandırıcısiteler çok ama bilgim var o konuda bugune kadar pek kazıklanmadım dediğini aklımda bulunduracagım zaten para biriktiriyorum

• Selim ışık ı tanıyomusun araştır gitar dersi videoları var 100 derslik a dan z ye gitardersivideo.com internet site girebilirsin her konuda yardımcı olurlar.bas gitar dersleride var

Yükleniyor...